Razem 250 735 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Studencie! Nie przegap swojej szansy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Myślisz o swojej przyszłości? Studiujesz już na jednym kierunku studiów, ale chcesz uzupełnić swoje kwalifikacje? Mamy dla Ciebie świetną opcję: zdobycie drugiego zawodu w trybie zaocznym absolutnie za darmo z gwarancją braku ukrytych opłat! Ilość miejsc mocno ograniczona, więc od razu zapisz się online: http://www.zak.edu.pl/formularz - oddzwonimy !!! Ad ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
Legionowo – zostań specjalistą ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Legionowo – zostań specjalistą ! Już od wielu lat aktywnie obserwujemy rynek pracy i szkolimy specjalistów, którzy są poszukiwani przez pracodawców. Jeśli razem z nami chciałbyś rozwinąć swoją karierę zawodową, ten link jest dla Ciebie: http://www.zak.edu.pl/formularz Działajmy wspólnie! Wypełnij formularz kontaktowy a oddzwonimy w ciągu 24h, sprawdź ... więcej »
Ostatnia szansa – ostatnie miejsca - Zdjęcia do ogłoszenia
Ostatnia szansa – ostatnie miejsca !!! Nie czekaj… to ostatni moment na zapis do naszej szkoły. Mamy jeszcze wolne miejsca ! Rekrutacja trwa tylko do 31.03.2015r Wypełnij formularz kontaktowy: www.zak.edu.pl/formularz Oddzwonimy w ciągu 24h, sprawdź nas ! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Legionowo, ul. Jagiellońska 8a tel.: 22 435 88 96
19.03.2015 16:05
O

Recepcjonista/ -tka

Recepcjonista/ -tka - Zdjęcia do ogłoszenia
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Ade ... więcej »
Technik Rachunkowości – 4 wolne miejsca - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik Rachunkowości – 4 wolne miejsca Weź udział w rekrutacji wypełniając formularz na: www.zak.edu.pl/formularz Nie czekaj, zapisz się już dziś ! Rekrutacja trwa tylko do 31.03.2015r Skontaktujemy się z Tobą ! Odpowiemy na każde pytanie ! 1. Tryb nauki: zaoczny ( co dwa tygodnie ) 2. Czas trwania: 4 semestry 3. Płatności: BRAK – nauka c ... więcej »
18.03.2015 15:07
O

TECHNIK BHP ZA DARMO!

TECHNIK BHP ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź wykształcenie, które otwiera drzwi do większości zakładów pracy. Chcesz pracować m.in. w: firmach zajmujących się organizacją szkoleń z zakresu BHP, służbach BHP, Państwowej Inspekcji Pracy lub Inspekcji Sanitarnej? Cechuje Cię: systematyczność, dobra organizacja pracy, dokładność, komunikatywność? Rekrutacja trwa do 31 marca 2015 r. Liczba ... więcej »
Instruktor fitness  w ŻAK Racibórz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Uzyskaj specjalizację w zawodzie instruktor fitness! Nauka tylko 2 semestry, zaoczny system nauczania! Rekrutacja zimowa trwa do 31 marca!!! Dowiedz się więcej: www.zak.edu.pl/formularz Zapisz się do ŻAKA na instruktora fitness! Oferujemy dużą liczbę godzin zajęć praktycznych! Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonej siłowni! Poznaj różne sty ... więcej »
18.03.2015 10:31
O

Rekrutacja do 31 marca

Rekrutacja do 31 marca - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja do 31 marca Jeżeli dużo pracujesz i nie masz czasu zadzwonić lub odwiedzić nas w sekretariacie … Wypełnij formularz kontaktowy - www.zak.edu.pl/formularz Sprawdź szeroką ofertę kierunków jednorocznych i dwuletnich na www.zak.edu.pl Administracja, Rachunkowość, BHP, Technik Eksploatacji Portów i Terminali oraz wiele innych kierunków przy ... więcej »
Nasz Klient to Firma deweloperska, która w Polsce i na arenie międzynarodowej. Świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. W związku z rozwojem Firmy poszukuje do zespołu w Warszawie osoby na stanowisko: Asystentka Biura z językiem angielskim Miejsce pracy: Warszawa Nr ref: WWW15ABCG Zakres obowiązków: Kompleksowa organizacja codziennej pracy biura, Obsługa recepcyjna sekretariatu, Prowadzenie dokumentac ... więcej »
17.03.2015 15:00
O

7 wolnych miejsc - LAST MINUTE

7 wolnych miejsc - LAST MINUTE - Zdjęcia do ogłoszenia
7 wolnych miejsc - LAST MINUTE PAMIĘTAJ ! - Jeżeli nie masz czasu na zapis w sekretariacie - Zarezerwuj miejsce online ! www.zak.edu.pl/formularz Nie czekaj ! Rekrutacja trwa tylko do 31.03.2015r Mamy jeszcze 7 wolnych miejsc w Liceum dla dorosłych Jeżeli nie masz jeszcze wykształcenia średniego a koniecznie chcesz je zdobyć, wybierz Liceum O ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Wielka WYPRZ w Żaku, Ostatnie dni naboru do szkół za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
ADMINISTRACJA , BHP, KOSMETYKA, FLORYSTA , OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ, RACHUNKOWOŚĆ, DEKORATOR WNĘTRZ, Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Szkoły Żak: Szkoły Policealne – 15 kierunków oraz Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych http://klodzko.zak.edu.pl/category/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie/ zapisy on line: www.zak.edu.pl/formularz
Dolnośląskie
+48748676260
Technik BHP – 5 wolnych miejsc - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik BHP – 5 wolnych miejsc PAMIĘTAJ ! - Jeżeli nie masz czasu na zapis w sekretariacie - Zarezerwuj miejsce online ! www.zak.edu.pl/formularz Nie czekaj ! Rekrutacja trwa 31.03.2015r 1. Tryb nauki: zaoczny ( co dwa tygodnie ) 2. Czas trwania: 3 semestry (1,5 roku) 3. Płatności: BRAK – nauka całkowicie za darmo ! 4. Tytuł: Technik BHP ... więcej »
16.03.2015 12:53
Cena: 149 Zł.
O

Zostań Instruktorem Fitness w rok!

Zostań Instruktorem Fitness w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoje życie związane jest ze sportem? Jesteś Fit? Lubisz wysiłek fizyczny i chcesz zarażać tym innych? Zostań Instruktorem Fitness! Zapisz się na roczny kierunek w Centrum Nauki i Biznesu Żak, rób to co lubisz i zarabiaj na tym! UWAGA: Nie wymagamy matury!!! Sprawdź !!! www.legnica.zak.edu.pl Zarezerwuj sobie miejsce: www.zak.edu.pl/formularz ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
13.03.2015 10:58
Cena: 1 Zł.
O

Pracodawco, czy wiesz, jak wiele tracisz rocznie,

Broniąc się przed zatrudnieniem osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności? Zatrudniając osobę chociażby z lekkim stopniem niepełnosprawności możesz liczyć na comiesięcznie i bezzwrotne dofinansowanie w wysokości 450 zł miesięcznie. Mnożąc tą kwotę przez 12 miesięcy mamy już 5400 zł oszczędności rocznie. W przypadku zatrudnienia osoby ze stopniem umiarkowanym lub znacznym...nie pamiętam. Wejdź i sprawdź sam! www.PartnerFirm.pl
Zdobądź nowe kwalifikacje w Legionowie - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź nowe kwalifikacje w Legionowie Chcesz poszerzać swoje umiejętności, a jednocześnie pracować w ciągu tygodnia? Nie masz pieniędzy na czesne? Dobrze znamy takie sytuacje – nasze rozwiązanie to zdobycie wykształcenia związanego z wymarzonym zawodem w Żaku i to całkowicie za darmo! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz ... więcej »
11.03.2015 11:31
O

Zmiana pracy to nie problem !

Zmiana pracy to nie problem ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zmiana pracy to nie problem ! Jeżeli obecna praca nie sprawia Ci przyjemności to najwyższy czas na zmiany ! Pomyśl o swoich zainteresowaniach, o tym co chcesz robić… i zmień swoją przyszłość rezerwując miejsce w naszej szkole. Rezerwacje online: www.zak.edu.pl/formularz Tu na pewno znajdziesz ciekawy kierunek i spełnisz swoje marzenia. Zdobądź ... więcej »
Terapeuta ds. uzależnień w ŻAK Racibórz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Cechuje Cię empatia? Lubisz pracę z ludźmi? Zostań terapeutą ds. uzależnień! Po skończeniu szkoły będziesz mógł pracować w ośrodkach leczenia uzależnień, izbach wytrzeźwień, szpitalach. Wypełnij zgłoszenie przez Internet, oddzwonimy i poinformujemy Cię o szczegółach: www.zak.edu.pl/formularz Zostań specjalistą w 2 semestry! Terapeuta ds. uzależnień - ... więcej »
Podaj dalej !   To ostatnie wolne miejsca ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Podaj dalej ! To ostatnie wolne miejsca ! Ostatnie wolne miejsca w Liceum Ogólnokształcącym ZA DARMO ! Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej ... więcej »
10.03.2015 07:54
Cena: 1 Zł.
Z

Do przedsiebiorców PARTNERFIRM.PL

Apel do przedsiębiorców wrażliwych społecznie – zatrudniajcie osoby niepełnosprawne! To się opłaca! https://www.youtube.com/watch?v=-PgV9-To1Zk
Technik Rachunkowości – ostatnie wolne miejsca ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik Rachunkowości – ostatnie wolne miejsca ! Weź udział w rekrutacji wypełniając formularz na: www.zak.edu.pl/formularz Nie czekaj, zapisz się już dziś ! Mamy ostatnie wolne miejsca ! Absolwenci tego kierunku zyskują szerokie perspektywy pracy w działach księgowych i biurach rachunkowych, a także w urzędach skarbowych czy samorządach teryt ... więcej »
Ogłoszenia 501 do 520 z 1214
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)