Razem 254 967 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zmień swoje życie – pomyśl o lepszej przyszłości zawodowej! Szukasz ciekawego zawodu dla siebie? Chcesz wyróżnić się spośród kandydatów ubiegających się o to samo stanowisko pracy? Pragniesz szybko się przekwalifikować i zostać specjalistą w interesującej Cię dziedzinie? Chcesz nauczyć się ksiegowania dokumentów?? Teraz możesz to zrobić w krótkim czasie i w dodatku bez konieczności odrywania się od codziennych obowiązków. RAZEM Z NAMI STAŃ SIĘ ... więcej »
Cała Polska
+48542312919
28.04.2011 18:47
O

Szukam pracy

Emerytka podejmie pracę biurową na 3/4 bądź 1/2 etatu. Znajomośc komputera dobra.Umiejętnośc współpracy z zespołem oraz umiejętnośc szybkiego przyswajania wiedzy.
28.04.2011 18:47
O

Szukam pracy

Jestem na emeryturze.Poszukuję pracy biurowej.Znajomośc komputera dobra.Jestem osoba zdyscyplinowaną i kontaktową.
28.04.2011 14:41
O

PRAKTYCZNE KURSY KSIĘGOWE

Szansa rozwoju zawodowego w twoich rękach !!! Nauczymy atrakcyjnego i dobrze płatnego zawodu na praktycznych kursach: Kurs księgowości komputerowej programy: - Symfonia (Finanse i Księgowość) - KPiR (Mała Księgowość) Celem kursu jest praktyczne przygotowanie do samodzielnego prowadzenia księgowości firm. Nauczymy księgowania operacji gospodarczych sporządzania bilansu i rachunku wyników sporządzania deklaracji podatkowych i deklaracji ZUS. UWAGA !! N ... więcej »
Cała Polska
+48666135089
Biuro nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko agenta do spraw obrotu nieruchomościami. Do podstawowych obowiązków agenta będzie należało: - pozyskiwanie ofert nieruchomości - sprzedaż - wynajem - tworzenie bazy nieruchomości - prezentowanie ofert nieruchomości klientom biura - utrzymywanie kontaktów z klientami - kompletowanie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji pod nadzorem licencjonowanego pośrednika. Oferujemy bardzo dobre warun ... więcej »
20.04.2011 12:00
O

PRAKTYCZNE KURSY KSIĘGOWE

Szansa rozwoju zawodowego w twoich rękach !!! Nauczymy atrakcyjnego i dobrze płatnego zawodu na praktycznych kursach: Kurs księgowości komputerowej programy: - Symfonia (Finanse i Księgowość) - KPiR (Mała Księgowość) Celem kursu jest praktyczne przygotowanie do samodzielnego prowadzenia księgowości firm. Nauczymy księgowania operacji gospodarczych sporządzania bilansu i rachunku wyników sporządzania deklaracji podatkowych i deklaracji ZUS. UWAGA !! ... więcej »
Cała Polska
+48542312919
13.04.2011 23:30
Cena: 1 200 Zł.
Z

Sekretarka/referent

Kobieta 31 lat. Ok. 7 lat doświadczenia - 4 lata referent, ok. 3 lata sekretarz szkoły, praktyki w biurze podróży oraz w recepcji w hotelu. Ustabilizowana prywatnie, dokładna, rzetelna. Mogę podjąć pracę na niepełny etat (kwota w ogłoszeniu dotyczy wymaganego przeze mnie minimalnego wynagrodzenia netto przy pełnym etacie). Angielski komunikatywny, Niemiecki (w trakcie odświeżania do stopnia komunikatywnego), obsługa komputera i urządzeń biurowyc ... więcej »
Jelenia Góra
+48531376763
11.04.2011 16:20
O

PRAKTYCZNE KURSY KSIĘGOWE

Asystentka, pomoc księgowej - szkolenia: księgowość komputerowa 90% praktyki Po ukończonym kursie, uczestnik posiada wiedzę z zakresu: - zasad prowadzenia ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów, - ewidencji komputerowej zdarzeń gospodarczych - prowadzenia rejestru VAT – sprzedaży i zakupów - sporządzania deklaracji podatkowych - zasad ustalania wyniku finansowego - sporządzenia rachunku zysków i strat - sporządzenia bilansu - ... więcej »
Cała Polska
+48542312919
08.04.2011 12:07
O

Pilnie poszukujemy

Pilnie poszukujemy kontaktu z osobami, które mogą wypowiedzieć się na temat nieplanowanej ciąży. Chodzi nam dokładnie o sytuacje, w której jedna ze stron posłużyła się manipulacją - na przykład po to, żeby dziecko ocaliło związek. Nie tylko o kobietach mówi się, że „wrobiły” kogoś w dziecko. Często to właśnie mężczyźni naciskają na stosunek bez zabezpieczeń. Może Ty chciałaś odejść, a Twój mężczyzna żeby Cię zatrzymać był gotów posunąć się nawet do „kontro ... więcej »
06.04.2011 13:52
O

PRAKTYCZNE KURSY KSIĘGOWE

Asystentka, pomoc księgowej - szkolenia: księgowość komputerowa 90% praktyki Po ukończoniu, uczestnik posiada wiedzę z zakresu: - zasad prowadzenia ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów, - ewidencji komputerowej zdarzeń gospodarczych - prowadzenia rejestru VAT – sprzedaży i zakupów - sporządzania deklaracji podatkowych - zasad ustalania wyniku finansowego - sporządzenia rachunku zysków i strat - sporządzenia bilansu - obsługi programu ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
31.03.2011 14:24
O

Pracownik biurowy - Wrocław

Szkoły Atena zatrudnią osobę na stanowisku: Pracownik biurowy / Sekretarka w Wrocławiu. Wymagania: - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz umiejętności komunikacyjnych - Przedsiębiorczość, inicjatywa - Zdolności organizacyjne oraz umiejętność planowania i ustalania priorytetów - Wysoka kultura osobista, optymizm, uśmiech Znajomość pracy w sekretariacie sz ... więcej »
28.03.2011 11:33
O

Asystentka biura

Pracownia Psychologiczna LOBI poszukuje dla swojego klienta z branży medycznej osoby do pracy na stanowisko: Asystent/ka biura Miejsce pracy: Kraków Nr ref.: AS/03/2011 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: •Organizację pracy biura •Koordynację przepływu informacji w firmie oraz obieg dokumentów •Współpracę z firmami zewnętrznymi w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania biura •Planowanie i organizację podróży służbowych ... więcej »
Firma PPHU KROS Sp. z o.o. w Przechlewie poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku, - umiejętność sporządzania dokumentacji kadrowych, - znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel), - wykształcenie min. średnie, - umiejętność pracy w zespole, - znajomość obsługi urządzeń biurowych, - koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepły ... więcej »
24.03.2011 21:42
Z

Szukam pracy biurowej

Szukam pracy w Siedlcach, Warszawie, Mińsku Mazowieckim jako pracownik biurowy, ...posiadam 14 letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, sprzedaży, obsłudze klienta, fakturach gwarancjach, szkoleniach itd...reprezentacyjna, komunikatywna, energiczna..
16.03.2011 11:39
Cena: 499 Zł.
O

Szkolenia

Centrum Szkolenia Praktycznego Księgowych Ul. Wronia 23/25 pok.16 , WŁOCŁAWEK TEL. 666 135 089 & 54/231 29 19 WWW.jawpol.com ********************************************** JEDNODNIOWY KURS PŁATNIK program do rozliczania z ZUS-em. Po zapoznaniu się z programem, kursanci uczą się jak zarejestrować/wyrejestrować firmę oraz pracowników, sporządzać comiesięczne deklaracje zusowskie, zasady naliczania składek **** ... więcej »
Cała Polska
+48542312919
11.03.2011 11:54
O

PRAKTYCZNE KURSY KSIĘGOWE

Szansa rozwoju zawodowego w twoich rękach !!! Nauczymy atrakcyjnego i dobrze płatnego zawodu na praktycznych kursach: Kurs księgowości komputerowej programy: - Symfonia (Finanse i Księgowość) - KPiR (Mała Księgowość) Celem kursu jest praktyczne przygotowanie do samodzielnego prowadzenia księgowości firm. Nauczymy księgowania operacji gospodarczych sporządzania bilansu i rachunku wyników sporządzania deklaracji podatkowych i deklaracji ZUS. UWAGA !! Now ... więcej »
Cała Polska
+48542312919
04.03.2011 17:12
Z

EKONOMISTA

EKONOMISTA 31l. poszukuje stałej pracy biurowej lub innej, która pozwoli rozwijać wiedzę. Komunikatywny, odpowiedzialny, w pełni dyspozycyjny, bez nałogów, prawo jazdy A, B, T z własnym samochodem os. Doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży z dobrą znajomością komputera, urządzeń biur. WARSZAWA t. 510-515-879.
Mazowieckie
+48510515879
04.03.2011 12:26
Cena: 499 Zł.
O

Szansa rozwoju zawodowego w twoich rękach

RAZEM Z NAMI STAŃ SIĘ ATRAKCYJNIEJSZY NA RYNKU PRACY!!! POSIADAJĄC ZAŚWIADCZENIE MEN I NOWE KWALIFIKACJE BĘDZIESZ ATRAKCYJNIEJSZY DLA POTENCJALNEGO PRACODAWCY!!! ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ . Już od 150 zł ********************************************** JEDNODNIOWY KURS PŁATNIK program do rozliczania z ZUS-em. Po zapoznaniu się z programem, kursanci uczą się jak zarejestrować/wyrejestrować firmę oraz pracowników, sporządzać comiesięczne ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
+48542312919
WITAM, JESTEM STUDENTKĄ ZAOCZNĄ NA KIERUNKU TURYSTYKA I REKREACJA. POSIADAM PEWNE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY HOTELARSKIEJ. UKOŃCZYŁAM KURS- NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE BIUREM, TAK WIĘC ZNAM DOŚĆ DOBRZE ŚRODOWISKO WINDOWS (XP/7) ORAZ PAKIET BIUROWY. SWOBODNIE PORUSZAM SIĘ PO INTERNECIE, ZNAM OBSŁUGĘ URZĄDZEŃ BIUROWYCH, A TAKŻE PODSTAWY KSIĘGOWOŚCI. JESTEM OSOBĄ CHĘTNĄ DO PRACY, DOKŁADNĄ, PUNKTUALNĄ,AMBITNĄ, SZYBKO SIĘ UCZĘ, WYKAZUJĘ SIĘ INICJATYWĄ, ANGAŻUJĘ W POWIER ... więcej »
Nowy Dwór Mazowiecki
+48502122294
Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z pracafinans@wp.pl
Ogłoszenia 741 do 760 z 1047
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)