Razem 252 979 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
26.01.2011 12:36
Z

Doświadczony Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy - ambitna, energiczna, zdyscyplinowana, o miłej aparycji, wysokiej kulturze osobistej, nie biorąca zwolnień lekarskich poszukuje pracy na terenie Tarnowa i okolicy w charakterze; - Pracownika biurowego, - Fakturzystki, - Recepcjonistki, - Asystentki/Doradcy Klienta hiszpańskojęzycznego. Posiadam bogate doświadczenie w pracy administracyjnej w firmach o różnych profilach branżowych, dzięki czemu łatwo odnajduję się w nowym środowi ... więcej »
Małopolskie
+48662337778
24.01.2011 08:30
Z

Załatwianie spraw urzędowych

Świadczenie usług w zakresie: przygotowania dokumentacji dla urzędów, sądów, pośrednictwa w załatwianiu spraw urzędowych, także sądowych, rozliczania roczne PIT, załatwianie pozwoleń na budowę, załatwianie pozwoleń na wycinkę drzew na posesjach, pośrednictwa w załatwianiu ubezpieczeń komunikacyjnych, pośrednictwa przy rejestracji samochodów w Wydziale Komunikacji, pomocy dla osób starszych i niepełnosprawnych, nawiązania współpracy z firmami instytucjonaln ... więcej »
Cała Polska
+48666263425
19.01.2011 16:57
O

Pracownik biurowy/asystentka

Firma NETI-Interim dział Handlowy NETI-INVEST Sp.z.o.o z oddziałem we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko pracownik biurowy/asystentka. Kwalifikacje: Zatrudnimy osoby posiadające zdolności organizacyjne, pilne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania, doświadczenie w pracy z klientem mile widziane. Praca w centrum Wrocławia. Rzadkie podróże do Czech/Słowacji – jako tłumacz języka Czeskiego. Obowiązki: - prowadzenie biura - obsługa klienta - ... więcej »
19.01.2011 16:28
O

Stażysta/-tka Analityk

Niemiecko-polska Spółka, lider konsultingu energetycznego w Polsce, zatrudni stażystę/-tkę w wieku do 25 lat na stanowisku ANALITYKA. Poszukiwane są osoby kończące studia lub absolwenci wyższych uczelni o kierunkach ekonomia, matematyka, finanse i bankowość. Wymagania: rejestracja w warszawskim oddziale PUP, rozumowanie w kategoriach ściśle analitycznych, znajomość zagadnień dotyczących danych matematyczno-statystycznych, doskonała znajomość pakietu MS O ... więcej »
Niemiecko-polska Spółka, lider konsultingu energetycznego w Polsce, zatrudni pracownika do Działu Obsługi Klienta. Poszukiwane są osoby w wieku od 25 do 30 lat posiadające minimum ogólne średnie wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe na adekwatnym stanowisku. Wymagania: rejestracja w warszawskim oddziale PUP, zmysł organizacyjny, zdolność rozumowania logiczno-analitycznego, doskonała znajomość pakietu MS Office, zaangażowanie, chęć rozwoju, otwartość ... więcej »
! Nowy nabór na kurs kadry i płace, . Wykładowcą jest kadrowa z bardzo dużym doświadczeniem .W programie m.in. OPTIMA kadry i płace oraz Płatnik .Termin 24 stycznia 2011 r. Cel szkolenia: Kurs kierowany jest do osób, które chcą zdobyć nowy, atrakcyjny zawód. Program kursu jest tak opracowany, aby mogły w nim wziąć udział osoby bez doświadczenia w dziedzinie kadr i finansów, jak również te, które chcą usystematyzować lub uaktualnić swoją wiedzę z dziedz ... więcej »
Cała Polska
+48542312919
13.01.2011 17:03
O

Zatrudnię pracownika biurowego

Praca dla osoby komunikatywnej, energicznej, interesującej się rynkiem finansowym, chętnie podejmującej nowe wyzwania oraz chęcią rozwijania się w wysokiej klasie profesjonalistów. Forma zatrudnienia to umowa zlecenie lub własna działalność. Praca polega na odbieraniu telefonów i sporządzaniu dokumentów. Pracę w większości można wykonywać w domu. Wymagane min. wykształcenie średnie. Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres e-mail: leszno-praca@wp.pl lub kontakt tel 726612345
13.01.2011 14:19
O

Asystentka biurowa

Zatrudnimy panią z zaawansowaną znajomością języka angielskiego do pracy w biurze Naszej Firmy. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: maxfruits@interia.pl
11.01.2011 18:26
O

SUPER ZAROBKI

RENOMOWANA FIRMA NORDEA SPORZĄDZANIE PROSTYCH DOKUMENTÓW ORAZ /TYLKO/ ODBIÓR TELEF. WYMAGANIA min ŚREDNIE MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE PRACA NA UMOWĘ ZLECENIE LUB WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ ATRAKCYJNE ZAROBKI kontakt 788491638 lavida1@op.pl
„Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z adbiur24@interia.pl
REKLAMA
REKLAMA
Nie masz pomysłu na biznes? Mamy dla Ciebie coś Specjalnego! Najmodniejszy zawód na rynku! „Konsultant Ślubny (Wedding Planner)” Zapisz się na szkolenie – zostań Konsultantem Ślubnym. Rynek ślubny stoi przed Tobą otworem, Konsultantów ślubnych jest niewielu. Nie czekaj aż inni będą szybsi, zainwestuj w siebie i działaj!! Zapisz się już dziś na Szkolenie : KATOWICE (ul.Opolska 22) 14-16.01. 2011 Cena p ... więcej »
Cała Polska
+48883681598
Posiadam doświadczenie 5 letnie. Pracowałam w Pionie Ochrony Informacji niejawnej oraz w Pionie gł. księgowego w JW w Warszawie. Posiadam poświadczenie bezpieczeństwa z klauzulą"zastrzeżone", szkolenie Bhp, prawo jazdy kat. B Ukończyłam Wyższą szkołę Administracji publicznej. Jestem osobą komunikatywną oraz ponoszę wpełni odpowiedzialność za wykonywaną przeze mnie pracę, Ponadto posiadam umiejętność fakturowanie (korekty itp) redagowania samod ... więcej »
Mazowieckie
+48506912916
Nr ref. Wicedyrektor przedszkola - 12/2010/KRK Stanowisko : WICEDYREKTOR PRZEDSZKOLA Miejsce pracy : Kraków Wymagania : - wykształcenie wyższe - ukończone studia na kierunku: zarządzanie oświatą lub zarządzanie przedszkolem ( wymóg konieczny), - uprawnienia nauczyciela przedszkolnego, - zdolności organizacyjne i przywódcze, - doświadczenie min. 3 lat, -wysoka kultura osobista, - umiejętności pracy w zespole, - dobra organizacja pracy ... więcej »
13.12.2010 12:10
O

Dodatkowa praca biurowa

Poszukujemy osób komunikatywnych, energicznych, które chętnie podejmą nowe wyzwania i chcą rozwijać się w gronie wysokiej klasy profesjonalistów, interesujących się rynkiem finansowym, posiadających wykształcenie min średnie. Praca biurowa, którą w większości można wykonywać w domu. Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres: leszno-praca@wp.pl lub kontakt tel. 726612345
27.11.2010 15:09
Cena: 1 000 Zł.
Z

Szukam Pracy

Witam, Mam 22 lata i jestem sumiennym pracownikiem, szukam pracy w biurze, znajomość środowiska MS windows, znajojość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych.
Częstochowa
+48506711603
Pracowalem lata / duźa staź /w budownictwie drogowym Doprastav n.p. w Bratyslawie i Dopravia sp.a.w Bratyslawie na SLOWACJI / drogi , autostrady , zbocza i dna zbiorników wodnych , nawierzchnie mostów typu autostradowego itd /. Jestem obyvatelem polskim Mieszkam 30 lat w Bratyslawie gdzie sie oźenilem. Szkole średnia mam Śl TZN w Katowicach .Mam ukończone studia wyźsze na Politechnice Ślaskiej wydzial transportu w roku 1975. Dowiedzialem sie o budowi ... więcej »
Podkarpackie
+42145248373
SZUKASZ PRACY? wypełnianie prostych formularzy i odbiór telef UMOWA ZLECENIE LUB WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ Praca w domu. Nienormowany czas pracy. Dobre zarobki. Wymagania min. średnie. Żary, Żagań, Sulechów, Świebodzin, Lubsko, Gubin, nowa sól, kożuchów, Szprotawa itp ZADZWOŃ LUB NAPISZ lavida1@op.pl Ewa 788491638
18.11.2010 10:49
O

PRAKTYCZNE KURSY KSIĘGOWE

RAZEM Z NAMI STAŃ SIĘ ATRAKCYJNIEJSZY NA RYNKU PRACY!!! POSIADAJĄC ZAŚWIADCZENIE MEN I NOWE KWALIFIKACJE BĘDZIESZ ATRAKCYJNIEJSZY DLA POTENCJALNEGO PRACODAWCY!!! ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ . Już od 150 zł ********************************************** JEDNODNIOWY KURS PŁATNIK program do rozliczania z ZUS-em. Po zapoznaniu się z programem, kursanci uczą się jak zarejestrować/wyrejestrować firmę oraz pracowników, sporządzać comiesięczne ... więcej »
Cała Polska
+48542312919
17.11.2010 12:02
Cena: 1 200 Zł.
Z

Studentka szuka pracy stałej RZESZÓW i bliskie okolice

Studentka szuka pracy stałej w charakterze kasjerki, pracownika biurowego, recepcjonistki, sprzedawczyni itp. Rzeszów i bliskie okolice. Kontakt poprzez kokosek_3@interia.pl zainteresowanym osobom przesyłam numer telefonu oraz CV.
09.11.2010 10:32
O

PRAKTYCZNE KURSY KSIĘGOWE

Szukasz dobrze płatnej pracy? Chcesz zdobyć kwalifikacje w zawodzie samodzielny księgowy lub specjalista ds. kadr i płac? Zapraszamy na nasze kursy. Prowadzimy praktyczne zajęcia na programach SYMFONIA Finanse i Księgowość, Księga Przychodów i Rozchodów, OPTIMA Kadry i Płace oraz PŁATNIK. Profesjonalna kadra przekazuje wiedzę dotyczącą Systemu Podatkowego, Ustawy o rachunkowości, Systemu Ubezpieczeń Społecznych i Zdrowotnych, Prawa pracy. Posiada ... więcej »
Cała Polska
+48542312919
Ogłoszenia 761 do 780 z 1045
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)