Razem 258 358 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
04.03.2011 12:26
Cena: 499 Zł.
O

Szansa rozwoju zawodowego w twoich rękach

RAZEM Z NAMI STAŃ SIĘ ATRAKCYJNIEJSZY NA RYNKU PRACY!!! POSIADAJĄC ZAŚWIADCZENIE MEN I NOWE KWALIFIKACJE BĘDZIESZ ATRAKCYJNIEJSZY DLA POTENCJALNEGO PRACODAWCY!!! ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ . Już od 150 zł ********************************************** JEDNODNIOWY KURS PŁATNIK program do rozliczania z ZUS-em. Po zapoznaniu się z programem, kursanci uczą się jak zarejestrować/wyrejestrować firmę oraz pracowników, sporządzać comiesięczne ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
+48542312919
WITAM, JESTEM STUDENTKĄ ZAOCZNĄ NA KIERUNKU TURYSTYKA I REKREACJA. POSIADAM PEWNE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY HOTELARSKIEJ. UKOŃCZYŁAM KURS- NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE BIUREM, TAK WIĘC ZNAM DOŚĆ DOBRZE ŚRODOWISKO WINDOWS (XP/7) ORAZ PAKIET BIUROWY. SWOBODNIE PORUSZAM SIĘ PO INTERNECIE, ZNAM OBSŁUGĘ URZĄDZEŃ BIUROWYCH, A TAKŻE PODSTAWY KSIĘGOWOŚCI. JESTEM OSOBĄ CHĘTNĄ DO PRACY, DOKŁADNĄ, PUNKTUALNĄ,AMBITNĄ, SZYBKO SIĘ UCZĘ, WYKAZUJĘ SIĘ INICJATYWĄ, ANGAŻUJĘ W POWIER ... więcej »
Nowy Dwór Mazowiecki
+48502122294
Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z pracafinans@wp.pl
07.02.2011 14:14
O

PRAKTYCZNE KURSY KSIĘGOWE

Nauczymy atrakcyjnego i dobrze płatnego zawodu na praktycznych kursach: Kurs księgowości komputerowej programy: - Symfonia (Finanse i Księgowość) - KPiR (Mała Księgowość) Celem kursu jest praktyczne przygotowanie do samodzielnego prowadzenia księgowości firm. Nauczymy księgowania operacji gospodarczych sporządzania bilansu i rachunku wyników sporządzania deklaracji podatkowych i deklaracji ZUS. UWAGA !! Nowy nabór na kurs księgowości komputerowej ,Wykła ... więcej »
Cała Polska
+48542312919
Stowarzyszenie „PINIO”poszukuje pracowników na stanowiska: - pedagog, surdopedagog, oligofrenopedagog, tyflopedagog, psycholog, fizjoterapeuta, rehabilitant, terapeuta, doradca zawodowy, asystent osoby niepełnosprawnej, dietetyk,kreator wnętrz, public relactions, pracownik biurowy, nauczyciel przedmiotowy (tj. informatyk, matematyk,j. obcy) Miejsce pracy Chrzanów Wymagania: - orzeczenie stopnia niepełnosprawności ( I, II grupa) - wykształcenie kieru ... więcej »
Chrzanów
+48785747746
26.01.2011 12:36
Z

Doświadczony Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy - ambitna, energiczna, zdyscyplinowana, o miłej aparycji, wysokiej kulturze osobistej, nie biorąca zwolnień lekarskich poszukuje pracy na terenie Tarnowa i okolicy w charakterze; - Pracownika biurowego, - Fakturzystki, - Recepcjonistki, - Asystentki/Doradcy Klienta hiszpańskojęzycznego. Posiadam bogate doświadczenie w pracy administracyjnej w firmach o różnych profilach branżowych, dzięki czemu łatwo odnajduję się w nowym środowi ... więcej »
Małopolskie
+48662337778
24.01.2011 08:30
Z

Załatwianie spraw urzędowych

Świadczenie usług w zakresie: przygotowania dokumentacji dla urzędów, sądów, pośrednictwa w załatwianiu spraw urzędowych, także sądowych, rozliczania roczne PIT, załatwianie pozwoleń na budowę, załatwianie pozwoleń na wycinkę drzew na posesjach, pośrednictwa w załatwianiu ubezpieczeń komunikacyjnych, pośrednictwa przy rejestracji samochodów w Wydziale Komunikacji, pomocy dla osób starszych i niepełnosprawnych, nawiązania współpracy z firmami instytucjonaln ... więcej »
Cała Polska
+48666263425
19.01.2011 16:57
O

Pracownik biurowy/asystentka

Firma NETI-Interim dział Handlowy NETI-INVEST Sp.z.o.o z oddziałem we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko pracownik biurowy/asystentka. Kwalifikacje: Zatrudnimy osoby posiadające zdolności organizacyjne, pilne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania, doświadczenie w pracy z klientem mile widziane. Praca w centrum Wrocławia. Rzadkie podróże do Czech/Słowacji – jako tłumacz języka Czeskiego. Obowiązki: - prowadzenie biura - obsługa klienta - ... więcej »
19.01.2011 16:28
O

Stażysta/-tka Analityk

Niemiecko-polska Spółka, lider konsultingu energetycznego w Polsce, zatrudni stażystę/-tkę w wieku do 25 lat na stanowisku ANALITYKA. Poszukiwane są osoby kończące studia lub absolwenci wyższych uczelni o kierunkach ekonomia, matematyka, finanse i bankowość. Wymagania: rejestracja w warszawskim oddziale PUP, rozumowanie w kategoriach ściśle analitycznych, znajomość zagadnień dotyczących danych matematyczno-statystycznych, doskonała znajomość pakietu MS O ... więcej »
Niemiecko-polska Spółka, lider konsultingu energetycznego w Polsce, zatrudni pracownika do Działu Obsługi Klienta. Poszukiwane są osoby w wieku od 25 do 30 lat posiadające minimum ogólne średnie wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe na adekwatnym stanowisku. Wymagania: rejestracja w warszawskim oddziale PUP, zmysł organizacyjny, zdolność rozumowania logiczno-analitycznego, doskonała znajomość pakietu MS Office, zaangażowanie, chęć rozwoju, otwartość ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
! Nowy nabór na kurs kadry i płace, . Wykładowcą jest kadrowa z bardzo dużym doświadczeniem .W programie m.in. OPTIMA kadry i płace oraz Płatnik .Termin 24 stycznia 2011 r. Cel szkolenia: Kurs kierowany jest do osób, które chcą zdobyć nowy, atrakcyjny zawód. Program kursu jest tak opracowany, aby mogły w nim wziąć udział osoby bez doświadczenia w dziedzinie kadr i finansów, jak również te, które chcą usystematyzować lub uaktualnić swoją wiedzę z dziedz ... więcej »
Cała Polska
+48542312919
13.01.2011 17:03
O

Zatrudnię pracownika biurowego

Praca dla osoby komunikatywnej, energicznej, interesującej się rynkiem finansowym, chętnie podejmującej nowe wyzwania oraz chęcią rozwijania się w wysokiej klasie profesjonalistów. Forma zatrudnienia to umowa zlecenie lub własna działalność. Praca polega na odbieraniu telefonów i sporządzaniu dokumentów. Pracę w większości można wykonywać w domu. Wymagane min. wykształcenie średnie. Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres e-mail: leszno-praca@wp.pl lub kontakt tel 726612345
13.01.2011 14:19
O

Asystentka biurowa

Zatrudnimy panią z zaawansowaną znajomością języka angielskiego do pracy w biurze Naszej Firmy. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: maxfruits@interia.pl
11.01.2011 18:26
O

SUPER ZAROBKI

RENOMOWANA FIRMA NORDEA SPORZĄDZANIE PROSTYCH DOKUMENTÓW ORAZ /TYLKO/ ODBIÓR TELEF. WYMAGANIA min ŚREDNIE MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE PRACA NA UMOWĘ ZLECENIE LUB WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ ATRAKCYJNE ZAROBKI kontakt 788491638 lavida1@op.pl
„Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z adbiur24@interia.pl
Nie masz pomysłu na biznes? Mamy dla Ciebie coś Specjalnego! Najmodniejszy zawód na rynku! „Konsultant Ślubny (Wedding Planner)” Zapisz się na szkolenie – zostań Konsultantem Ślubnym. Rynek ślubny stoi przed Tobą otworem, Konsultantów ślubnych jest niewielu. Nie czekaj aż inni będą szybsi, zainwestuj w siebie i działaj!! Zapisz się już dziś na Szkolenie : KATOWICE (ul.Opolska 22) 14-16.01. 2011 Cena p ... więcej »
Cała Polska
+48883681598
Posiadam doświadczenie 5 letnie. Pracowałam w Pionie Ochrony Informacji niejawnej oraz w Pionie gł. księgowego w JW w Warszawie. Posiadam poświadczenie bezpieczeństwa z klauzulą"zastrzeżone", szkolenie Bhp, prawo jazdy kat. B Ukończyłam Wyższą szkołę Administracji publicznej. Jestem osobą komunikatywną oraz ponoszę wpełni odpowiedzialność za wykonywaną przeze mnie pracę, Ponadto posiadam umiejętność fakturowanie (korekty itp) redagowania samod ... więcej »
Mazowieckie
+48506912916
Nr ref. Wicedyrektor przedszkola - 12/2010/KRK Stanowisko : WICEDYREKTOR PRZEDSZKOLA Miejsce pracy : Kraków Wymagania : - wykształcenie wyższe - ukończone studia na kierunku: zarządzanie oświatą lub zarządzanie przedszkolem ( wymóg konieczny), - uprawnienia nauczyciela przedszkolnego, - zdolności organizacyjne i przywódcze, - doświadczenie min. 3 lat, -wysoka kultura osobista, - umiejętności pracy w zespole, - dobra organizacja pracy ... więcej »
13.12.2010 12:10
O

Dodatkowa praca biurowa

Poszukujemy osób komunikatywnych, energicznych, które chętnie podejmą nowe wyzwania i chcą rozwijać się w gronie wysokiej klasy profesjonalistów, interesujących się rynkiem finansowym, posiadających wykształcenie min średnie. Praca biurowa, którą w większości można wykonywać w domu. Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres: leszno-praca@wp.pl lub kontakt tel. 726612345
27.11.2010 15:09
Cena: 1 000 Zł.
Z

Szukam Pracy

Witam, Mam 22 lata i jestem sumiennym pracownikiem, szukam pracy w biurze, znajomość środowiska MS windows, znajojość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych.
Częstochowa
+48506711603
Ogłoszenia 781 do 800 z 1070
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)