Razem 252 979 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Dystrybutor art. kosmetycznych, perfum i parakosmetyków poszukuje przedstawicieli handlowych na teren Szczecina i woj. zachodniopomorskiego. Wymagania: -własna działalność gospodarcza (atut,ale nie warunek) -własny samochód osobowy -komunikatywność -doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego Zarobki uzależnione od chęci i wysiłku !!! Aplikacje prosimy przesyłać na adres: fhdfeniks@gmail.com
12.11.2009 23:10
Z

Szukam pracy!

Nazywam się Sewindz Muradowa. Mam 26 lat. Znam język rosijski,angelski,turecki,azerbejdżanski i polski. Jestem z Azerbejdżanu i mieszkam w Warszawie. Jestem odpowiedzialna,punktualna i pracowita osoba.
10.11.2009 16:06
O

ASYSTENKA DO BIURA

Firma handlowa z Nowej Soli zatrudni pracownika biurowego. Wymagania: 1. łatwość nawiązywania kontaktów, 2. umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu, 3. prawo jazdy kat. B, 4. kreatywność, 5. odporność na stres, umiejętność pracy pod presją czasu, 6. mile widziana umiejętność redagowania różnego rodzaju pism, dokumentów, 7. umiejętność obsługi podstawowych urządzeń biurowych. Kontakt: Magdalena magdafirma@op.pl
10.11.2009 15:19
O

PRACOWNIK BIUROWY

Firma z Nowej Soli zatrudni pracownika biurowego. Poszukujemy osoby z wykształceniem min średnim, dyspozycyjnej, z prawem jazdy kat. B, odpornej na stres. Oferujemy pracę w młodym, ambitnym zespole, telefon i samochód służbowy. Kontakt: Katarzyna 725797715 katarzyna.sokolowska@onet.eu
15.10.2009 18:01
O

Zarabiaj siedząc w domu!

Pilnie poszukuję osób do pracy w domu w dowolnym wymiarze godzin. Praca przy komputerze (marketing internetowy). Bez wkładu własnego. Atrakcyjne zarobki zależne od poświęconego czasu. Wymagania: podstawowa obsługa komputera oraz znajomość internetu W celu uzyskania niezbędnych szczegółów proszę o kontakt e-mail: dieselo@o2.pl
Absolwentka socjologii oraz psychologii, z doświadczeniem w pracy w jednej z największych agencji doradztwa personalnego (rekrutacja, selekcja, doradztwo personalne) pisze profesjonalne CV oraz listy motywacyjne w języku polskim, angielskim i niemieckim. Skuteczność potwierdzona przez licznych Klientów. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: cv.listy@gmail.com
Absolwentka socjologii oraz psychologii, z doświadczeniem w pracy w jednej z największych agencji doradztwa personalnego (rekrutacja, selekcja, doradztwo personalne) pisze profesjonalne CV oraz listy motywacyjne w języku polskim, angielskim i niemieckim. Skuteczność potwierdzona przez licznych Klientów. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: cv.listy@gmail.com
08.10.2009 15:02
O

Poszukujemy studentów

Centrum Językowe IDEA jest liderem na rynku kompleksowych usług językowych, obejmujących zwłaszcza naukę języków obcych oraz tłumaczenia. Obecnie poszukujemy STUDENTÓW ZAOCZNYCH (najlepiej 4 i 5 roku) na bezpłatne PRAKTYKI półroczne, które rozpoczną się 2 listopada 2009r. Praktyki będą się odbywać raz w tygodniu w godzinach 9.00-17.00. Zakres praktyki: - poznanie w szerokim zakresie zasad działania i organizacji pracy w firmie w realnych warunkach g ... więcej »
21.09.2009 15:01
O

Doradca/Kierownik/Dyrektor

Jesteś młodą, ambitną osobą, nastawioną na sukces. Chcesz podjąć wyzwanie w dynamicznie rozwijającej się firmie doradztwa finansowego. Przyjdź do nas na rozmowę , a otworzymy przed Tobą drzwi do wielkiej kariery. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: -Stażysta -Planer -Doradca Finansowy -Kierownik zespołu -Dyrektora oddziału Od kandydatów oczekujemy: -Wykształcenie minimum średnie, -Umiejętności pracy w zespole, -Upór w dążeniu do celu, -Ciągł ... więcej »
13.09.2009 18:53
O

Sekretarka

Prace biurowe, WYMAGANIA: naturalne umiejętności komunikacji, obsługa komputera PAKIET OFFICE konieczność zarejestrowania w Urzędzie Pracy jako (czyli spełnienie jednego z poniższych warunków wymaganych przez Urząd Pracy w celu dofinansowania stanowiska pracy jako STAŻ): - bezrobotny do 25 roku życia, - bezrobotny, który w okresie 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły wy ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Nowy projekt w wolnym zarobków z komputera i Internetu. Jeśli masz komunikacji, masz zapał do pracy i może poświęcić godzinnego wzrostu online biznesu czytaj dalej. Dla wszystkich, którzy są zainteresowani i chcą pracować ciężko. Rzeczywiste niezależność finansową.
Pilnie poszukuję pracy biurowej we Wrocławiu lub Kotlinie Kłodzkiej ( Kłodzko/ Nowa Ruda/ Kudowa Zdrój)w dziale obsługi klienta, handlowym lub współpracy z zagranicą- jako asystent, tłumacz, koordynator lub związanej z telefoniczną i elektroniczną obsługą klienta, najlepiej w języku czeskim. Mówię też po niemiecku na poziomie średniozaawansowanym, rozumiem słowacki. Jestem osobą ambitną, zaangażowaną, z pasją i wszechstronną osobowością, mnóstwem zainter ... więcej »
24.07.2009 15:10
O

Fundacja poszukuje stażysty/ki

W związku dywersyfikacją działalności Fundacja „Fundusz Inicjatyw” poszukuje osoby na stanowisko: stażysta/tka z biegłą znajomością języka angielskiego i francuskiego. Miejsce pracy: Biuro FFI w Lublinie. Zakres obowiązków: 1) Udział w realizacji, opracowywaniu projektów międzynarodowych oraz pozyskiwaniu partnerów międzynarodowych 2) Udział w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i innych publicznych źró ... więcej »
Zarabiasz? Właściwie zarabiać? Do rejestracji 100EUR zysku każdego maila ODBIORU 10EUR za każdy link można kliknąć 5 EUR. Nie jest to niemożliwe - można zrobić. Jest piękne PRIVYROBOK. StaC mieć Internet, a 1ú2HODINU dziennie - niektóre MATE. To wszystko za darmo. Brak opłat. Jest więc NA TEJ LINE Partnerskiego i zarabiać pieniądze za: http://depacco.com/pages/index.php?refid=extraponuka
Pilnie poszukuję pracy biurowej w dziale obsługi klienta,handlowym lub współpracy z zagranicą- jako asystent, tłumacz, koordynator lub związanej z telefoniczną i elektroniczną obsługą klienta, najlepiej w języku czeskim. Mówię też po niemiecku na poziomie średniozaawansowanym, rozumiem słowacki. Jestem osobą ambitną, zaangażowaną, z pasją i wszechstronną osobowością, mnóstwem zainteresowań( języki obce, muzyka, literatura, film, historia, internet, turys ... więcej »
07.07.2009 10:51
O

Pracownik biurowy/ Sekretarka

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Sosnowcu poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY / SEKRETARKA Kod ref. PBK/09 Pożądane miejsce zamieszkania kandydata (ze względu na lokalizację firmy): Sosnowiec, Czeladź, Będzin Wymagania: - Mile widziane doświadczenie w zakresie prac administracyjno-biurowych lub asystenckich - Operatywność, odpowiedzialność, komunikatywność - Pożądany status studenta (studiów zaoczny ... więcej »
07.07.2009 10:50
O

Stażysta (prace biurowe)

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Sosnowcu poszukujemy kandydatów na stanowisko: STAŻYSTA (PRACE BIUROWE) Kod ref. SBK/09 Pożądane miejsce zamieszkania kandydata (ze względu na lokalizację firmy): Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Mysłowice, Katowice Opis zadań: - Obsługa bezpośrednia oraz telefoniczna interesantów - Realizacja wsparcia administracyjnego (korespondencja, obieg dokumentów) Wymagania: - Posiadanie statusu absolwent ... więcej »
Hľadáme niezawodny spolupracovníkov do nowego projektu w internecie. Prečítajte stron www.system.jakvydelat.net. Podczas čítania informácií zorientowaliście, że istnieje szansa, ako zarobiť dobre pieniądze za pośrednictwem internetu. Nie ma nic innego, jeśli komputer i internet. Współpraca w tym projekty vyvoláva smaku zarábať čoraz viac peňazí. Ste ciekawi ako rýchlo zarobíte počas naszej współpracy? Płatność porastie zespół więcej, tym więcej energii i z ... więcej »
15.06.2009 19:02
Z

Studentka szuka pracy

Studentka z Torunia szuka pracy dodatkowej/ sezonowej/stałej od 13 lipca. Interesują mnie oferty z elastycznym grafikiem (praca do 3 dni w tygodniu). Wykluczam oferty związane z branżą spożywczą (brak książeczki sanepidu). Jestem osobą otwartą, bezpośrednią, łatwo nawiązuje kontakt z klientem - posiadam roczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta (doradca/konsultant). Sprawnie obsługuje kompmuter i inne urządzenia biurowe. Posiadam zdolności manu ... więcej »
09.06.2009 10:38
O

Szukam dojrzałych menadżerów

Poszukuję Liderów i Współpracowników z terenu: Wrocławia i okolic do nowej, dynamicznie rozwijającej się firmy . Jeżeli jesteś otwarty, kreatywny, wyjątkowy i lubisz nowe wyzwania........ Ta oferta jest właśnie dla CIEBIE. Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV na adres e-mail: bojan_tom@o2.pl Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie, dlatego ... więcej »
Ogłoszenia 841 do 860 z 1045
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)