Razem 255 441 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
28.09.2008 11:08
Z

poszukuję pracy

Witam! Szukam pracy na stanowisko biurowe . Wolałabym pracę bradziej stacjonarną niż jakąś na zdobywanie klientów!! Jestem młodą osobą, bradzo ambitną, dyspozycyjną, odpowiedzialną . Szybko się uczę. Bez nałogów. Posiadam doświadczenie w pracy biurowej. chętnie podejmę pracę nawet na 1/2 etatu.
16.09.2008 14:26
Z

Praca dla studentki zaocznej.

Mam 19 lat i jestem studentką pierwszego roku o kierunku administracja i poszukuję pracy. Studiuję zaocznie więc chciałabym mieć wolny każdy piątek i każdy weekend aby móc swobodnie uczęszczać na zajęcia. Mam doświadczenie w pracy jako ekspedientka, potrafię obsługiwać kasę fiskalną, komputer oraz znam język angielski.. Najlepiej aby była to praca biurowa bądź praca ekspedientki w sklepie tekstylnym. Pracę mogę podjąć od 1 października. Jeśli jest kt ... więcej »
Sosnowiec
+48692553830
01.09.2008 08:49
O

Asystentka Zarządu Warszawa

Obecnie oferujemy pracę dla jednej osoby na stanowisku Asystentki Zarządu. Obowiązki zatrudnionej osoby to organizacja oraz zarządzanie pracą biura Zarządu, drobne tłumaczenia ustne i pisemne, organizacja i nadzorowanie harmonogramu spotkań, wyjazdów służbowych, zarządzanie kalendarzem etc., prowadzenie korespondencji, nadzór nad dokumentacją wewnętrzną, umowy, pisma etc., przygotowywanie statystyk i raportów na potrzeby Zarządu, przygotowywanie prezentacj ... więcej »
Progresso sp. z o.o. poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej osób na stanowisko: ASYSTENT/ASYSTENTKA Z J. WŁOSKIM Miejsce pracy: okolice Namysłowa/Kluczborka nr ref. IT/K/ASWŁ/16 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tłumaczenia – planowany jest wyjazd wraz ze szkoloną grupą do Włoch na okres kilku miesięcy. Po tym okresie zatrudnienie będzie miało charakter pracy biurowej. Wymagania: -wykształceni ... więcej »
Dolnośląskie
+48(071)7833214
01.09.2008 08:46
O

Recepcjonistka, umowa o pracę

Ogłaszamy nabór na stanowisko Recepcjonistki. Czekamy na zgłoszenia od osób, które biegle obsługują komputera (MS Office, Internet Explorer), dobrze znają język angielski, posiadają wykształcenie min. średnie, bardzo dobrze organizują swoją pracę, charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, komunikatywnością, samodzielnością, zaangażowaniem i inicjatywą a także posiadają prawo jazdy kat. B. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompl ... więcej »
01.09.2008 08:45
O

Asystentka Prezesa Zarządu

Asystentka Prezesa Zarządu w firmie naszego Klienta zajmuje się: obsługą oraz prowadzeniem biura prezesa, zarządzaniem kalendarzem spotkań, koordynowaniem współpracy Prezesa z poszczególnymi działami firmy, koordynowaniem współpracy z kluczowymi kontrahentami, organizowaniem oraz rozliczaniem podróży służbowych. Od Kandydatek wymagamy wykształcenia wyższego, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, dyspozycy ... więcej »
01.09.2008 08:44
O

KSIĘGOWA/Y

Wspólnie z naszym Klientem – dużą Kancelarią Podatkową o uznanej renomie na rynku szczecińskim, świadczącą usługi dla największych firm z regionu województwa zachodniopomorskiego oraz z zagranicy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku [if !supportLineBreakNewLine] [endif] KSIĘGOWA/KSIĘGOWY Obowiązki: Prowadzenie pełnej księgowości klientów Kancelarii Wymagania: - min. średnie wykształcenie, - doświadczenie w prowadzeniu ksi ... więcej »
Zachodniopomorskie
+48914858382
01.09.2008 08:43
O

Asystent Działu Sprzedaży

Stanowisko Asystenta Działu Sprzedaży łączy się z wykonywaniem następujących obowiązków: bieżąca obsługa biura, obsługa klienta detalicznego, kompletowanie towaru na potrzeby sprzedaży detalicznej, przygotowywanie ofert handlowych, realizacja założonych planów sprzedażowych, dbanie o odpowiednie stany magazynowe, koordynacja czynności reklamacyjnych. Zatrudnionej osobie firma oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę, atrakcyjne wynagrodzenie, szkol ... więcej »
01.09.2008 08:42
O

ASYSTENT/KA

Firma Employees oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej. Obecnie, do zleceń prac tymczasowych i stałych, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze: ASYSTENT/KA (nr ref. ASYS/WAW/08) Rodzaj pracy: stała lub tymczasowa Lokalizacja: Warszawa i ... więcej »
Mazowieckie
+480228311921
01.09.2008 08:41
O

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Firma Employees oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej. Obecnie, do zleceń prac tymczasowych i stałych, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze: RECEPCJONISTKA/ RECEPCJONISTA (nr ref. REC/WAW/08) Rodzaj pracy: stała lub tymczasowa Lokali ... więcej »
Mazowieckie
+48228311921
REKLAMA
REKLAMA
01.09.2008 08:40
O

pracownik adm.-biurowy

Firma z Będzina zatrudni pracownika adm.-biurowego. Obowiązki: wystawianie faktur, ewidencjonowanie wszelkich płatności, korespondencja, obsługa sekretariatu. Wymagania: wykształcenie min. średnie, znajomość podstawowych zasad księgowości, znajomość obsługi komputera, poczty elektronicznej oraz urządzeń biurowych, dokładność i terminowość. CV wraz ze zdjęciem proszę przesłać na adres amstar.dvd@wp.pl
01.09.2008 08:39
O

Sekretarka/koordynator biura

Sekretarka/koordynator biura Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za organizację pracy biura i jego obsługę (korespondencja, telefony), wsparcie administracyjne i logistyczne działów firmy, przepływ informacji i dokumentów, dbałość o porządek w biurze. Wymagania: · Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe) · dobra znajomość pakietu MS Office · umiejętność sprawnej komunikacji przez telefon · wysok ... więcej »
Nasz Klient to młoda firma, działająca od kilku lat z sukcesem na rynku polskim, wspierająca swoja ekspertyzą i wiedza Klientów z całego świata. W oparciu o fachową wiedzę i bogate doświadczenie doradza firmom i przedsiębiorcom zarówno polskim, jak i zagranicznym w tworzeniu i rozwijaniu ich działalności w Polsce. Oferta Naszego Klienta skierowana jest do organizacji dopiero wchodzących na rynek, jak też do firm już istniejących, a odnosi się do usług fina ... więcej »
Mazowieckie
+48022/5562470
Nasz Klient to młoda firma, działająca od kilku lat z sukcesem na rynku polskim, wspierająca swoja ekspertyzą i wiedzą Klientów z całego świata. W oparciu o fachową wiedzę i bogate doświadczenie doradza firmom i przedsiębiorcom zarówno polskim, jak i zagranicznym w tworzeniu i rozwijaniu ich działalności w Polsce. Oferta Naszego Klienta skierowana jest do organizacji dopiero wchodzących na rynek, jak też do firm już istniejących, a odnosi się do usług fina ... więcej »
Mazowieckie
+48022/5562470
Nasz Klient to firma działająca od 30 lat na całym świecie. Swoje wysokiej jakości produkty oferują klientom, dbającym o swój wizerunek . Do swojego zespołu finansowego, zlokalizowanego w okolicy Raszyna poszukuje osoby na stanowisko: KSIĘGOWA/Y Dobry J. Angielski – okolice Raszyna Nr Ref: WKJ-08 Zadania Księgowanie faktur kosztowych oraz wyciągów bankowych, Rozliczanie zaliczek pracowniczych, Prowadzenie kasy, Uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z dos ... więcej »
Mazowieckie
+48022/5562470
29.08.2008 10:34
O

Praca w domu

Dlaczego jest to okazja stulecia? Poniewa olbrzymia ilo ludzi na Ziemi moe by Waszymi klientami. Nie istniej granice, nie istnieje ograniczenie. Wasze przedsiwzicie moe rosn całe 24 h 7 dni w tygodniu. Nawet wtedy, kiedy picie, jestecie na urlopie czy zajmujecie si swym hobby. Kiedy zapoznaj si Pastwo z działaniem systemu, bdzie dla Was jasnym, po co były napisane te linijki! W kadym razie, jeli włanie to czytacie, zrobilicie ogromny krok do prawdziwej ... więcej »
26.08.2008 09:51
O

Specjalista ds BHP

Odpowiedzialny za: Wdrażanie procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy Opracowywanie i wdrażanie działań podnoszących świadomość pracowników w dziedzinie BHP Nadzorowanie realizacji procedur i instrukcji w zakresie BHP, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi Bieżące informowanie Pracodawcy o stanie BHP w Spółce oraz źródłach zagrożeń Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn w ... więcej »
Ogłoszenia <a href="http://www.praca-az.pl" target="_blank">praca</a>
Spółka zatrudni osoby z wykształceniem średnim, chcące zdobyć doświadczenie i stałą pracę w dziale obsługi klienta. Wymagania: wykształcenie średnie, obsługa komputera (word, excel, internet, bazy danych), łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, chęć do pracy (wiek nie ma znaczenia), znajomość jęz. niemieckiego i angielskiego mile widziana (ale nie niezbędna). W okresie wstępnym oferujemy bezpłatne szkolenie oraz wynagrodzenie 1000 P ... więcej »
12.08.2008 23:09
O

GDI - okazja 21. wieku

Strona internetowa, na której można zarobić – www.czechia.ws. Tylko od Państwa zależy, czy i Wy będziecie współtworzyć internetową rewolucję, czy będziecie się temu tylko przyglądać.
Cała Polska
+420606694425
Ogłoszenia 921 do 940 z 1060
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)