Razem 256 594 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
26.08.2008 09:51
O

Specjalista ds BHP

Odpowiedzialny za: Wdrażanie procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy Opracowywanie i wdrażanie działań podnoszących świadomość pracowników w dziedzinie BHP Nadzorowanie realizacji procedur i instrukcji w zakresie BHP, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi Bieżące informowanie Pracodawcy o stanie BHP w Spółce oraz źródłach zagrożeń Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn w ... więcej »
Ogłoszenia <a href="http://www.praca-az.pl" target="_blank">praca</a>
Spółka zatrudni osoby z wykształceniem średnim, chcące zdobyć doświadczenie i stałą pracę w dziale obsługi klienta. Wymagania: wykształcenie średnie, obsługa komputera (word, excel, internet, bazy danych), łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, chęć do pracy (wiek nie ma znaczenia), znajomość jęz. niemieckiego i angielskiego mile widziana (ale nie niezbędna). W okresie wstępnym oferujemy bezpłatne szkolenie oraz wynagrodzenie 1000 P ... więcej »
12.08.2008 23:09
O

GDI - okazja 21. wieku

Strona internetowa, na której można zarobić – www.czechia.ws. Tylko od Państwa zależy, czy i Wy będziecie współtworzyć internetową rewolucję, czy będziecie się temu tylko przyglądać.
Cała Polska
+420606694425
Zadania: * współpraca w prowadzeniu księgowości firmy * nadzorowanie poprawności zapisów księgowych * przygotowywanie raportów i analiz finansowych * nadzorowanie pracy zespołu księgowego Od kandydatów wymagamy: * znajomości aspektów podatkowych w obrocie wierzytelnościami oraz doświadczenia w tym zakresie * doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości (preferowane w Departamencie Finansowym) * doświadczeni ... więcej »
12.08.2008 11:12
O

współpraca

zarabiaj kupując!!!!!!!!!!!! sklep internetowy poszukuje współpracowników, klientów zostań partnerem-zostań klientem kupuj i zarabiaj wejdź i sam zobacz
12.08.2008 11:11
O

Praca

Chceż zarobić parę groszy napisz do mnie
12.08.2008 11:11
O

Zatrudnimy pomocnika-menagera

Oferta pracy dotyczy zatrudnienia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie na terenie Nowej Soli. Poszukujemy osoby energicznej, dyspozycyjnej, operatywnej, posiadającej wysokie poczucie odpowiedzialności, rzetelności i uczciwości, a także odpornej na stres. Wymagane jest prawo jazdy kat. B. Zatrudnimy pracownika na stanowisko pomocnika menadżera, do zadań rożnych, zleconych przez osobę przełożoną. Zapewniamy pracę stałą, w młodym, ambitnym zespole, telefon i samochód służbowy.
Oferta pracy dotyczy zatrudnienia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie na terenie Nowej Soli. Poszukujemy osoby energicznej, dyspozycyjnej, operatywnej, posiadającej wysokie poczucie odpowiedzialności, rzetelności i uczciwości, a także odpornej na stres. Wymagane jest prawo jazdy kat. B. Zatrudnimy pracownika na stanowisko pracownika gospodarczego, do zadań rożnych, zleconych przez osobę przełożoną. Zapewniamy pracę stałą, w młodym, ambitnym zespole, telefon i samochód służbowy.
Lubuskie
+48721616990
12.08.2008 11:09
O

Zatrudnimy pracownika biurowego

Oferta pracy dotyczy zatrudnienia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie na stanowisko pracownika biurowego. Poszukujemy osoby energicznej, dyspozycyjnej, operatywnej z dobrą znajomością obsługi komputera, posiadającej prawo jazdy kategorii B, wykształcenie minimum średnie. Mile widziane doświadczenie pracy administracyjnej. Zapewniamy pracę stałą w młodym, ambitnym zespole, telefon i samochód służbowy.
REKLAMA
REKLAMA
12.08.2008 11:07
O

Zatrudnimy asystenta Menadżera

Oferta pracy dotyczy zatrudnienia na stanowisko asystenta menadżera w Nowej Soli. Poszukujemy osoby energicznej, dyspozycyjnej, operatywnej ze znajomością obsługi komputera, posiadającej prawo jazdy kat. B, wykształcenie minimum średnie. Zatrudnimy pracownika do zadań różnych, zleconych przez osobę przełożoną. Zapewniamy pracę stała w młodym ambitnym zespole, telefon i samochód służbowy.
Nowa Sól
+48692948772
12.08.2008 11:05
O

Osoba do realizacji projektu

Stowarzyszenie B4 w Rzeszowie zatrudni osobę do Działu Rozliczeń. Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - min. 2 letnie doświadczenie w zakresie rozliczeń projektów - dokładność, sumienność - umiejętność pracy w zespole Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: projekty@b4.org.pl do dnia 18 sierpnia 2008 r. Dodatkowe informacje pod nr tel.
Poznań
+480178532724.
12.08.2008 11:04
O

Osoba do realizacji projektu

W związku z realizacją projektu współfinansowanego z funduszy UE Stowarzyszenie B4 poszukuje osób do realizacji projektu w Radomiu. Wymagania: -wykształcenie wyższe -wiedza za zakresu programów wsparcia z funduszy unijnych, -doświadczenie na stanowisku koordynatora lub asystenta projektu, -mile widziane doświadczenie w pośrednictwie pracy, -kreatywność, samodzielność, zaradność i dobra organizacja pracy. Zakres obowiązków: -koordynacja całości ... więcej »
12.08.2008 11:03
O

Osoba do realizacji projektu

W związku z realizacją projektu współfinansowanego z funduszy UE Stowarzyszenie B4 poszukuje osób do realizacji projektu w Warszawie. Wymagania: -wykształcenie wyższe -wiedza za zakresu programów wsparcia z funduszy unijnych, -doświadczenie na stanowisku koordynatora lub asystenta projektu, -mile widziane doświadczenie w organizowaniu szkoleń, -kreatywność, samodzielność, zaradność i dobra organizacja pracy. Zakres obowiązków: -koordynacja cało ... więcej »
12.08.2008 11:02
O

Zatrudnimy Asystentkę do biura

Oferta pracy dotyczy zatrudnienia na stanowisko pracownika biurowego w Nowej Soli. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, operatywnej z dobrą znajomościa obsługi komputera, posiadającej prawo jazdy kat.B. Mile widziane doświadczenie pracy administracyjnej. Zapewniamy telefon i samochód służbowy
Nowa Sól
+48723346912
12.08.2008 11:01
O

Praca w domu !

Atrakcyjna praca w domu przy swoim ulubionym komputerze. Cały kraj. REK-258 Pisz na nasz adres poczty elektronicznej
06.08.2008 14:45
O

Fakturzyst(k)a

Opis: Dla naszego klienta: firmy specjalizującej się w produkcji środków czystości przy użyciu najnowszych technologii, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Fakturzysty Kwalifikacje: * wykształcenie min. średnie * mile widziana praktyka na danym stanowisku * prawo jazdy kat. B * doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą * zaangażowanie w pracę * odpowiedzialność * sumienność * systematyczność Oferujemy: * możliwość ro ... więcej »
06.08.2008 14:43
O

kadrowa, kadrowy

Obowiązki Agencja Pracy TYmczasowej "Akces" zatrudni osobę do prowadzenia kadr firmy. Kwalifikacje Doświadczenie na stanowisku minimum rok, dobra znajomośc obsługi komputera, bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu excel i access, bardzo dobra znajomość kodeksu pracy, przepisów ZUS, sumienność, obowiązkowość, chęci do nauki oraz umiejętność pracy z durzą grupą osób. CV prosimy przesłać na adres e-mail, skontaktujemy się z wybranymi osobami spełniającymi powyższe warunki.
06.08.2008 14:36
O

Asystentka Oddziału

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:• Obsługa administracyjna biura (dokumenty, korespondencja, obsługa kasy fiskalnej),• Wsparcie procesu sprzedaży (kontakty z Klientami, prowadzenie dokumentacji Klientów, wystawianie faktur handlowych),• Wsparcie serwisu (zlecenia serwisowe, ewidencja dokumentów, wydawanie towarów z magazynu),• Obsługa Klientów. Od Kandydatek oczekujemy: Prosimy o przesłanie do 16 sierpnia 2008 CV oraz li ... więcej »
06.08.2008 14:35
O

Specjalista ds. Personalnych

Dla naszego Klienta, wiodącego operatora usług telekomunikacyjnych, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Personalnych Miejsce pracy: Warszawa Nr Ref.: JJ/SP/0808 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: Obsługę procesów związanych z zatrudnianiem, aktualizację oraz rozwiązywanie umów o pracę Udzielanie konsultacji z zakresu prawa pracy Kompletowanie dokumentacji p ... więcej »
Ogłoszenia 941 do 960 z 1064
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)