Razem 252 911 ogłoszeń !
OFERUJę
15.04.2010 09:27

SEKRETARKA

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

 administrowanie biurem i wykonywanie prac asystencko-sekretarskich,

 archiwizowanie korespondencji firmowej,

 przyjmowanie / wysyłanie poczty,

 organizacyjne wsparcie dla pracowników biura (podróże służbowe, szkolenia),

 dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz współpracę z dostawcami bieżących usług.

 kontakty z zewnętrznymi kontrahentami

 przygotowywanie i przechowywanie umów i dokumentów zewnętrznych Spółki i ich aktualizacja

 weryfikacja dokumentów pracowniczych oraz przygotowanie dokumentów przekazywanych do księgowości

Wymagania:

• Samodzielność , odpowiedzialność, doskonała organizacja pracy

• Umiejętności w zakresie koordynowania pracy biura

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz sprzętu biurowego

• Wykształcenie minimum średnie

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Zachowanie poufności

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalnych

• Wysoka kultura osobista oraz obycie biznesowe

• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Firma Oferuje:

• Pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę)

• Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz intelektualnego

Kontakt telefoniczny:

660 430 370

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: a.bartos@centros.pl

(W przypadku aplikacji przez Internet, proszę zamieścić nazwę stanowiska pracy w temacie maila)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wpisanie w treść CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U. z 1997r. Nr 133, poz.883).

Data: 15.04.2010 09:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 115903
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ALEKSANDRA BARTOS (niezarejestrowany)
Województwo: Katowice (Śląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48660430370
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja