Razem 252 918 ogłoszeń !
OFERUJę
31.05.2008 10:10

Naszym Klientem jest polski oddział niemieckiego koncernu w branży maszyn, narzędzi, elementów złącznych. W związku z rozwojem działalności w Polsce poszukujemy dla naszego partnera odpowiedniej kandydatki na stanowisko ASYSTENTKI we Wrocławiu

Zadania:

- prowadzenie spraw biurowych - korespondencji, dokumentacji, obsługa telefoniczna, obsługa zarządu

- doraźne tłumaczenie dokumentacji produktow i korespondencji

Wymagania:

- wyższe wykształcenie

- doświadczenie w obsłudze urządzeń biurowych

- biegla znajomość obsługi komputera

- biegla znajomość języka niemieckiego, mile widziana dodatkowa znajomość j.angielskiego

Oferujemy:

Umowa o pracę,bardzo dobre warunki płacowe,stabilność pracy w przyjaznym zespole

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl

Personnel Multiservice tel. 071 729-00-95

Data: 31.05.2008 10:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 11734
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Personnel Multiservice (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48506590141
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja