Razem 252 504 ogłoszeń !
OFERUJę
21.06.2010 13:39

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży developerskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/Asystentka Dyrektora Finansowego

Kod ref. ADF-10

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- Dbałość o prawidłowy i sprawny obieg dokumentów

- Przygotowywanie materiałów i raportów zgodnie z poleceniami przełożonego

- Praca na arkuszach kalkulacyjnych

- Prowadzenie sekretariatu: terminarz, poczta przychodząca i wychodząca, korespondencja, rozmowy telefoniczne, faxy

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy biurowej, optymalnie na stanowisku asystent(ka)/sekretarz(ka)

- Wykształcenie min. średnie

- Znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word)

- Znajomość podstaw księgowości będzie dodatkowym atutem

- Mile widziana znajomość języka angielskiego

- Wysoki poziom kultury osobistej i zdolności interpersonalnych

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- Rzetelność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

- Sumienność, zaangażowanie, nastawienie na realizację celów

- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) z podaniem kodu referencyjnego na adres:

e-mail: ADF@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne

ul. Sobieskiego 15/2 , 40-082 Katowice

www.linkconsulting.com.pl

tel. + 48 32 781 99 01, fax + 48 32 250 50 03

Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 1947

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Data: 21.06.2010 13:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 124073
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: LinkConsulting (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja