Razem 260 745 ogłoszeń !
OFERUJę
21.01.2008 16:22

Naszym Klientem jest nowo powstająca spółka z branży opraw oświetleniowych przeznaczonych na rynek inwestycyjny. Firma powstaje na bazie kapitału polskiego i zagranicznego jako rozszerzenie dotychczasowej, wieloletniej działalności w branży budowlanej.

W imieniu naszego Klienta pilnie poszukujemy odpowiednich Kandydatów lub Kandydatek na stanowisko:

Asystent/ka Prezesa

(miejsce pracy: Sękocin Nowy k. Warszawy)

nr ref. WAW/AP/2008/3

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Podstawowe obowiązki na stanowisku:

- organizacja i prowadzenie biura,

- zadania sekretarsko-recepcyjne,

- prowadzenie korespondencji z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi,

- organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych,

- udział w targach handlowych (również za granicą, np. w Azji).

Wymagania:

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna korespondencja i komunikacja telefoniczna z zagranicznymi kontrahentami),

- wykształcenie minimum średnie,

- minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MS Outlook, Internet),

- dyspozycyjność (podróże służbowe),

- komunikatywność,

- umiejętność organizacji czasu pracy,

- lojalność,

- miła aparycja,

- preferowane posiadanie prawa jazdy (kat. B).

Nasz Klient oferuje:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- ciekawą pracę w miłej atmosferze,

- możliwości rozwoju zawodowego,

- stabilne zatrudnienie.

Dokumenty aplikacyjne (CV) wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości prosimy przesyłać na adres e-mail:: rekrutacja@generaloutsourcing.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".

Data: 21.01.2008 16:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 1274
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Ogłoszeniodawca: GO General Outsourcing s.c. (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48(012)430-09-06
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja