Razem 255 702 ogłoszeń !

Agencja ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

ASYSTENTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH I FINANSOWYCH

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy

- Opieka nad dokumentacją administracyjną spółki

- Prowadzenie teczek handlowych, rejestru umów i ofert

- Wystawianie faktur zgodnie z warunkami umów

- Przygotowywani umów z podwykonawcami

- Sporządzanie raportów finansowych dla centrali

- Współpraca z biurem finansowo-rachunkowym

- Sporządzanie tłumaczeń

Wymagania

- Wykształcenie minimum pomaturalne- administracyjne

- Minimum 5 lat doświadczenia w pracy administracyjnej o charakterze asystentki

- Doświadczenie finansowo- księgowe

- Biegła znajomość j. francuskiego – warunek konieczny

- Dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny

- Posiadanie certyfikatów ukończonych szkoleń dotyczących pacy biurowej- mile widziane

- Doświadczenie w branży budowlanej- mile widziane

- Samodzielność, dyskretność, energiczność

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia

- Realną możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

- Praca w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres: cv@ertagrupa.pl z dopiskiem asystentka ds. administracyjnych

Data: 28.07.2010 16:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 128098
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Erta (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja