Razem 262 967 ogłoszeń !
OFERUJę
30.09.2010 13:35

Agencja rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KLIMATYZACJI

MIEJSCE PRACY: Zabrze

Opis stanowiska:

- Dokonywanie uzgodnień technicznych dotyczących zamówień od klientów z kraju i zagranicy

- Rzetelne i pełne przygotowywanie treści umów oraz zleceń i przekazywanie ich do działu konstrukcji

- Sporządzanie ogólnych rysunków, jako załączników do oferty

- Utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z klientami

- Praca w systemie PISA oraz INFOR

- Wyjazdy służbowe

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki związane z wentylacją

- Minimum dwuletnie doświadczenie w firmie wentylacyjnej

- Biegła znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

- Umiejętność pracy w zespole

- Komunikatywność

- Prawo jazdy kat. B

- Dyspozycyjność

Oferujemy:

- Pracę w nieustannie rozwijającej się firmie

- Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Premie uzależnione od efektów pracy

- Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania proszę o przesłanie swojego CV na adres: cv@ertagrupa.pl z dopiskiem: „klimatyzacja- śląsk”. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Data: 30.09.2010 13:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 135901
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Ogłoszeniodawca: Agencja Rekrutacyjna ERTA (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48124230505
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja