Razem 263 595 ogłoszeń !
OFERUJę
19.01.2011 16:57

Firma NETI-Interim dział Handlowy NETI-INVEST Sp.z.o.o z oddziałem we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko pracownik biurowy/asystentka.

Kwalifikacje:

Zatrudnimy osoby posiadające zdolności organizacyjne, pilne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania, doświadczenie w pracy z klientem mile widziane. Praca w centrum Wrocławia. Rzadkie podróże do Czech/Słowacji – jako tłumacz języka Czeskiego.

Obowiązki:

- prowadzenie biura

- obsługa klienta

- praca z własnymi klientami

Wymagania:

- dobra, bądź bardzo dobra znajomość języka Czeskiego

- komunikatywność

- wykształcenie min. średnie

- dobra organizacja pracy

- reprezentatywny wizerunek

- mile widziane studentki min. 2 roku/ zaoczne

Oferujemy:

- duże możliwości rozwoju,

- praca z miłym zespołem ludzi,

- umowa o dzieło

- atrakcyjne wynagrodzenie

- darmowe szkolenie

- praca na pełny etat

Akceptujemy tylko pełne CV z listem motywacyjnym i zdjęciem. Odpowiadamy tylko na kompletne zgłoszenia.

cz@neti-interim.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Data: 19.01.2011 16:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 150691
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: NETI-INVEST Sp.z.o.o (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja