Razem 260 831 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
28.04.2011 14:41

Szansa rozwoju zawodowego w twoich rękach !!!

Nauczymy atrakcyjnego i dobrze płatnego zawodu na praktycznych kursach: Kurs księgowości komputerowej programy: - Symfonia (Finanse i Księgowość) - KPiR (Mała Księgowość) Celem kursu jest praktyczne przygotowanie do samodzielnego prowadzenia księgowości firm. Nauczymy księgowania operacji gospodarczych sporządzania bilansu i rachunku wyników sporządzania deklaracji podatkowych i deklaracji ZUS.

UWAGA !! Nowy nabór na kurs księgowości komputerowej ,Wykładowcą jest główna księgowa z bardzo dużym doświadczeniem .W programie m.in. Symfonia : Finanse i Księgowość, Mała Księgowość oraz Płatnik .

Cel szkolenia:

Kurs adresowany jest zarówno do osób, które nigdy nie miały styczności z księgowością jak i do tych, które kiedyś się z nią zetknęły, a chciałyby sobie przypomnieć i zaktualizować wiadomości.

Zakres szkolenia:

Zajęcia będą odbywać się w dwóch etapach. Pierwszy będzie zawierał niezbędną wiedzę teoretyczną konieczną do wykonania określonych ćwiczeń, pozwalających zdobyć konkretne umiejętności. Drugi etap to przede wszystkim praca przy komputerze, której celem będzie zastosowanie wiadomości i umiejętności zdobytych w pierwszym etapie poprzez obsługę programu finansowo-księgowego Symfonia F-K.

UWAGA !! Nowy nabór na kurs kadry i płace, . Wykładowcą jest kadrowa z bardzo dużym doświadczeniem .W programie m.in. OPTIMA kadry i płace oraz Płatnik .

Cel szkolenia:

Kurs kierowany jest do osób, które chcą zdobyć nowy, atrakcyjny zawód. Program kursu jest tak opracowany, aby mogły w nim wziąć udział osoby bez doświadczenia w dziedzinie kadr i finansów, jak również te, które chcą usystematyzować lub uaktualnić swoją wiedzę z dziedziny obsługi kadrowo-płacowej firm.

Wzrastająca konkurencja na rynku pracy wymusza na nas konieczność poszukiwania nowych zawodów oraz stałego aktualizowania posiadanej wiedzy oraz doskonalenia praktycznych umiejętności obsługi firmy w dziedzinie kadr i płac.

Osoba po ukończeniu tego szkolenia będzie w stanie samodzielnie poprowadzić sprawy kadrowo-płacowe w firmie. Uczestnicy szkolenia otrzymują aktualne akty prawne, kodeks pracy, ustawy podatkowe w formie elektronicznej, druki, deklaracje oraz bogaty zestaw ćwiczeń. Każdy uczestnik tego szkolenia posiądzie umiejętność obsługi programu Płatnik i optima (moduł Kadry - Płace) oraz uzyska szeroką wiedzę na temat ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, prawa podatkowego, kapitału początkowego.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.04.2011 14:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 166706
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: JAVA (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666135089
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)