Razem 263 644 ogłoszeń !
OFERUJę
02.06.2011 14:53

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

miejsce pracy: centrum Poznania

Zadania:

- obsługa sekretariatu,

- wykonywanie połączeń przychodzących i wychodzących,

- obsługa konferencji,

- wykonywanie bieżących zadań

Wymagania:

- status osoby uczącej do 26 roku życia, ważna legitymacja - warunek konieczny,

- dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- pozytywne nastawienie do pracy

Oferujemy:

- pracę na umowę zlecenia,

- od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,

- pracę na okres ok. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres m.mackowiak@ksservice.eu z dopiskiem "WTC/06/2011".

Data: 02.06.2011 14:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 172388
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KS Service Sp. z o.o. (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48618650030
Web: www.ksservice.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja