Razem 250 789 ogłoszeń !
OFERUJę
07.06.2011 15:58

Dla naszego Klienta, firmy z obszaru consultingu, controllingu oraz usług informatycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ ka sprzedaży

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

• administracyjne i organizacyjne wsparcie Zarządu firmy, w tym korespondencja z klientami biura, a w szczególności zarządzanie danymi w programie Customer Relationship Management (MS CRM)

• przygotowywanie wewnętrznych raportów sprzedaży z wykorzystaniem narzędzi raportujących

• odpowiedzi na zapytania ofertowe, sporządzanie i śledzenie ofert

• realizacja zleceń we współpracy z naszym Customer Desk

• prowadzenie ogólnej korespondencji związanej z przygotowaniem oferty

• Przyjmowanie zapytań telefonicznych i pisemnych od potencjalnych nowych klientów

• Samodzielne planowanie targów i spotkań, udział w nich

Wymagania:

• wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz doświadczenie zawodowe, mile widziane w sektorze usług

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie

• bardzo dobra znajomość MS Office oraz umiejętność wyrażania w mowie i piśmie

• samodzielność, dobra organizacja pracy oraz komunikatywność

• wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna

Nasz Klient oferuje:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• szkolenia

• przyjazną atmosferę pracy

• pracę w środowisku międzynarodowym

• perspektywę dalszego rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres: marta.strzelbicka@significa.eu

Czekamy na Twoją aplikację!

Data: 07.06.2011 15:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 173080
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: marta strzelbicka (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja