Razem 254 631 ogłoszeń !
OFERUJę
09.06.2011 19:34

Pośrednictwo Kredytowe od trzech lat prężnie działający na rynku polskim, w związku z rozwojem i otwarciem nowych biur sprzedaży, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Grudziądz

Region: kujawsko-pomorskie

Numer referencyjny: DK/06/GRU

Opis stanowiska:

* Sprzedaż produktów bankowych.

* Przestrzeganie procedur bankowych.

Wymagania:

* Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie

założonych celów.

* Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnej

organizacji pracy.

* Wykształcenie min średnie.

* Prawo jazdy kat. B. (nieobowiązkowe)

* Umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office).

Oferujemy:

* Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia.

* Umowę o pracę - zlecenie lub o dzieło.

* Atrakcyjne wynagrodzenie.

* Pakiet szkoleń umożliwiających podnoszenie swoich

kwalifikacji

Prosimy o wysłanie CV oraz Listu Motywacyjnego na adres mail

* posrednictwo_kredytowe@interia.pl

Data: 09.06.2011 19:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 173413
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Pośrednictwo Kredytowe
Województwo: Grudziądz (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Pośrednictwo Kredytowe
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja