Razem 250 789 ogłoszeń !

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Warszawie, ul Poznańska 16. Firma istnieje już od 1990 roku. Posiadamy szeroki wachlarz ofert pracy w wielu zawodach praktycznie na terenie całej Europy.

Dla naszego klienta, lidera w branży browarnictwa, agencja GoWork.pl poszukuje kandydatów na stanowisko

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY w dziale PŁAC

ze znajomością Microsoft Dynamics NAV

Nr ref: PA/07/08

Opis Stanowiska:

[if !sRozliczanie czasu pracy

[if !sProwadzenie ewidencji absencji pracowników

[if !sSporządzanie niezbędnych raportów

[if !sODSŁUGA PROGRAMU Microsoft Dynamics NAV

Wymagania:

[if !sWykształcenie min. średnie, mile widziani studenci 4/5 roku

[if !sDoświadczenie w obsłudze programu Microsoft Dynamics NAV

[if !sKomunikatywność

[if !sDokładność w działaniu

[if !sUmiejętność pracy w zespole

[if !sPodstawowa znajomość prawa pracy

Oferujemy:

[if !sAtrakcyjne zarobki

[if !sPracę w firmie o mocnej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym

[if !sUMOWA ZLECENIE (praca na zastępstwo 4 miesiące)

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie swojego CV na adres: kamila.madzielewska@gowork.pl, kamila@gowork.pl w tytule maila wpisując numer ref: PA/07/08

Data: 28.07.2008 13:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 17365
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: (niezarejestrowany)
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja