Razem 262 905 ogłoszeń !

Zepter International Poland – lider sprzedaży bezpośredniej, należący do międzynarodowego holdingu, właściciel znanej marki gwarantującej jakość i zaufanie w świecie zdrowia i piękna, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Specjalisty ds. Obsługi biura i umów

(miejsce pracy: biuro Białystok)

Główne zadania i odpowiedzialność:

√ organizacja pracy biura

√ Profesjonalna obsługa klienta

√ Obsługa kasy fiskalnej

√ Wprowadzanie umów i zamówień

Wymagania:

 wykształcenie min. średnie

 komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

 umiejętność Obsługi komputera

 umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem pracy

Czego możecie oczekiwać od nas?

Zatrudnienia na umowę o pracę

Stałego wynagrodzenia

Szerokiego pakietu szkoleń

Interesującej i rozwijającej pracy w firmie należącej do światowego koncernu

Możliwości rozwoju osobistego i awansu

Przyjaznej atmosfery pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego w ciągu 5 dni od daty ukazania się ogłoszenia na:

adres e-mail s.balaban@zepter.com.pl z dopiskiem w temacie

Specjalista ds. Obsługi biura i umów

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zepter International Poland Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37 moich danych osobowych zawartych w ofercie przy realizacji, procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Data: 29.06.2011 15:40
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 176155
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Zepter (niezarejestrowany)
Województwo: Białystok (Podlaskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja