Razem 263 597 ogłoszeń !
OFERUJę
29.06.2011 17:20

Zepter International Poland Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma, producent najwyższej jakości naczyń kuchennych (Home Art), sprzętu gospodarstwa domowego oraz urządzeń medycznych (Medical),

poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Zamość

Obowiązki:

• Organizacja i przeprowadzanie prezentacji

• Prowadzenie rozmów handlowych

• Sprzedaż produktów

• Obsługa klienta

Oczekiwania:

• Komunikatywność

• Zaangażowanie

• Nastawienie na rozwój i sukces

• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - mile widziane

Oferujemy:

• Zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie

• Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie za osiągnięte wyniki sprzedażowe

• Pakiet szkoleń (na koszt firmy)

• Możliwości awansu i rozwoju

Szukasz pracy? Planujesz zmienić pracę? Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe?

Potrzebujesz dodatkowego źródła dochodów? Zainteresowane osoby prosimy

o przesłanie CV do dnia 18.07.2010 na adres e-mail:

j.kamieniarz@zepter.com.pl

z dopiskiem w tytule: Warszawa, Tomaszów, Zamość

Data: 29.06.2011 17:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 176166
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Zepter (niezarejestrowany)
Województwo: Zamość (Lubelskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja