Razem 252 269 ogłoszeń !
OFERUJę
17.10.2011 13:58

Agencja Zatrudnienia

KS Service Sp. z o.o.

działa od 2006 roku. Aktywnie realizujemy projekty zarówno dla polskich jak i zagranicznych zleceniodawców, kładąc nacisk na dobór odpowiedniego personelu, zgodnie z preferencjami i potrzebami naszych Klientów.

W związku z rozwojem naszego oddziału we Wrocławiu oferujemy możliwość odbycia bezpłatnej praktyki na stanowisku biurowym.

Zakres obowiązków:

- zamieszczanie, odświeżanie, przedłużanie ogłoszeń na portalach pracy,

- bieżąca obsługa poczty elektronicznej w zakresie ogłoszeń,

- telefonowanie do Kandydatów,

- przyjmowanie Interesantów,

- nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie,

- współpraca przy prowadzeniu bazy aplikacji,

- ścisła współpraca z pracownikami wrocławskiego oddziału,

- inne zadania zlecone przez pracowników.

Oferujemy:

- niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon,

- możliwość zapoznania się ze sposobem działania Agencji Zatrudnienia,

- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy o charakterze biurowym, w prężnie rozwijającej się firmie,

- możliwość sprawdzenia się na samodzielnym stanowisku.

Od Kandydata oczekujemy:

- wykształcenia średniego,

- dyspozycyjności min. 6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30,

- chęci do nauki,

- rzetelności, pracowitości, punktualności,

- dobrej organizacji pracy.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego

na adres mailowy: wroclaw@ksservice.eu

w temacie wpisując nr referencyjny P/WW/2011

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Data: 17.10.2011 13:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 194164
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KS Service Sp. z o.o. (niezarejestrowany)
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48713252194
Web: www.ksservice.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja