Razem 250 656 ogłoszeń !
OFERUJę
15.12.2011 14:14

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej działającej w branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZA KSIĘGOWA/MŁODSZY KSIĘGOWY – umowa zastępstwo

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA

- 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- Zaawansowana umiejętność obsługi pakietu MS Office (przede wszystkim programu MS Excel),

- Mile widziana znajomość programu RAKS 2000 lub RAKS SQL,

- dobra znajomość języka angielskiego,

- Entuzjazm, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie.

OBOWIĄZKI

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,

- koordynacja finansowa (płatności, faktury sprzedażowe, kontrola rachunków),

- księgowanie dokumentów,

- przygotowywanie raportów i zestawień,

- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i dostawcami,

- pozostałe prace pomocnicze.

OFERUJEMY

- Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku,

- umowa na zastępstwo z możliwością przedłużenia

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Pracę w miłej atmosferze,

- Atrakcyjne warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: Katarzyna.karbowska@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy także o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Data: 15.12.2011 14:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 205496
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Polish Personnel
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: info@polishpersonnel.cim
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Polish Personnel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja