Razem 256 246 ogłoszeń !
OFERUJę
29.01.2012 17:11

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI I REKRUTACJI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JEZYKA FRANCUSKIEGO

Nr ref.: A/APSP/01/12

Zakres obowiązków:

• zapewnienie odpowiedniego obiegu dokumentów

• przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji

• realizacja bieżących zadań działu administracyjnego

• kontakt z dostawcami materiałów niezbędnych do efektywnego funkcjonowania biura

• wsparcie w organizacji spotkań firmowych

• relacje z klientami

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka francuskiego

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i indywidualnie

• dobra znajomość programu Excel

• umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

• dyspozycyjność

• Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• atrakcyjne warunki zatrudnienia

• pracę w międzynarodowym środowisku

CV prosimy kierować na adres mailowy: biuro@activplus.pl

w tytule wiadomości prosimy podać Nr ref.: A/APSP/01/12

www.activplus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)

Data: 29.01.2012 17:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 215571
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna
Województwo: Strzelin (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48717933317
Web: www.activplus.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja