Razem 250 789 ogłoszeń !
OFERUJę
18.06.2012 14:10

Moim klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży budowlanej. O jej profesjonalizmie i dynamicznym działaniu świadczą projekty realizowane na całym świecie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy w regionie wschodniej Polski poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Oddziału

Miejsce pracy: woj. lubelskie

Zakres obowiązków:

- Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami firmy,

- Zarządzanie procesem przygotowania oferty handlowej i prowadzenie negocjacji kontraktowych

- Koordynowanie pracą podległych Doradców techniczno-handlowych

- Nadzór i kontrola nad realizacją planów sprzedażowych na terenie podległego regionu

- Nadzorowanie budżetu oddziału oraz tworzenie prognoz dotyczących kosztów i przychodów oddziału.

- Sporządzanie raportów oraz udział w procesach rekrutacji nowych pracowników.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie działającej w branży budowlanej

- doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów

- mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

- prawo jazdy kat. B

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

- pożądane cechy osobowe: energiczność, upór i konsekwencja w działaniu, staranność – dokładność, kreatywność, zaangażowanie, umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,

- Możliwość rozwoju zawodowego – w postaci szkoleń i awansu,

- Pracę w stabilnej firmie

- Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, laptop, telefon).

Osoby zainteresowane proszę o nadsyłanie CV na adres: Katarzyna.karbowska@polishpersonnel.com

Prosimy także o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Data: 18.06.2012 14:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 245023
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Polish Personnel
Województwo: Lubelskie
E-mail: info@polishpersonnel.cim
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Polish Personnel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja