Razem 250 915 ogłoszeń !
OFERUJę
02.09.2012 16:05

Nasz Klient - międzynarodowa instytucja finansowa - w związku z intensywnym rozwojem na terenie Polski zatrudni:

a/ z terenu powiatów: Dzierżoniów, Kłodzko, Wałbrzych, Wołów, Góra młode osoby posiadające co najmniej średnie wykształcenie. Mile widziane (choć niekonieczne) doświadczenie w branży finansowo/ubezpieczeniowej

b/ osoby niepełnosprawne (bez ograniczeń wieku) z terenu województwa dolnośląskiego

na stanowiska: pracownik administracyjny, przedstawiciel handlowy, pracownik biurowy

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa klientów firmy

- dbałość o właściwy obieg dokumentów firmy

- gromadzenie i uzupełnianie dokumentów pracowników

- raporty dzienne pracy

Firma oferuje pełnoetatowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie stałe, prowizja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

pm@wroclaw.neo.pl

tel. 717290095, 506590141

Personnel Multiservice

info: www.pmwroclaw.firmeo.biz

Data: 02.09.2012 16:05
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 256708
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Teresa Dudek
Województwo: Góra (Dolnośląskie)
E-mail: pm.wroclaw@prokonto.pl
Telefon: +48717290095
Telefon 2: +48506590141
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Teresa Dudek
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja