Razem 262 830 ogłoszeń !

Versita (www.versita.com) to czołowy wydawca czasopism naukowych w modelu Open Access, część międzynarodowego wydawnictwa - de Gruyter (www.degruyter.com). W związku z szybkim rozwojem naszych programów wydawniczych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRAKTYKANT DS. BUDOWY BAZ

CZASOPISM I KSIĄŻEK NAUKOWYCH

OBOWIĄZKI

- budowa i aktualizacja baz czasopism, monografii i wydawców naukowych

WYMAGANIA

- skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji

- możliwość pracy z domu

- umiejętność wszechstronnego korzystania z internetu

- dobra znajomość języka angielskiego

- dodatkowa znajomość innych języków będzie atutem

OFERUJEMY

- możliwość zdobycia doświadczenia w branży wydawniczej

- zaświadczenie o odbyciu praktyki

- dla najlepszych praktykantów oferujemy stałą odpłatną współpracę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres hr13@versita.com z tematem listu "Praktykant”. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się poprzez Internet.

Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Data: 15.04.2013 10:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 290363
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Błażej Skrzyniarz
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: versita.com/Career/Internships/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Błażej Skrzyniarz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja