Razem 254 627 ogłoszeń !

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK SEKRETARIATU

Miejsce pracy: Kraśnik

Opis stanowiska:

• Obsługa klientów - Prezentowanie i sprzedaż usług firmy

• Obsługa administracyjno - biurowa

• Obsługa urządzeń biurowych,

• Planowanie i organizacja kompleksowych akcji marketingowych i sprzedażowych

• koordynowanie udziału firmy w lokalnych wydarzeniach branżowych

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Wykształcenie min. średnie,

• Dobra znajomość pakietu MS Office,

• Umiejętności organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań,

• Nastawienie na rezultat i osiąganie celów

• Łatwość nawiązywania kontaktów,

• Umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole,

• Samodzielność, dokładność, punktualność i odpowiedzialność,

• Dodatkowym atutem jest czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przekształcenia w umowę o pracę,

• Sprzęt; laptop służbowy, telefon

• Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w oparciu o standardy firmy

• Szkolenia związane z wykonywaną pracą

• Wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami

CV proszę przesyłać na adres rekrutacja_1990@wp.pl

Data: 25.06.2013 12:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 298769
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Biuro Kraśnik (niezarejestrowany)
Województwo: Kraśnik (Lubelskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja