Razem 260 770 ogłoszeń !
OFERUJę
23.09.2013 13:25

Opis stanowiska:

- aktywna sprzedaż usług edukacyjnych i szkoleniowych

- dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, komunikatywność

- planowanie i organizacja akcji

- bieżące raportowanie przełożonym z wykonywania powierzonych obowiązków

- bieżąca obsługa klienta

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami

- prawo jazdy kat. B

- biegła znajomość obsługi komputera

- zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów

- kreatywność i wyobraźnia

Oferujemy:

- zatrudnienie na samodzielnym stanowisku,

- ciekawą pracę w dużej prężnie działającej firmie,

- dobre warunki pracy

- narzędzia pracy – telefon służbowy, laptop

CV bardzo proszę o przesyłanie na adres praca_rekrutacja.2013@wp.pl

Data: 23.09.2013 13:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 308438
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sekretariat (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja