Razem 256 868 ogłoszeń !
OFERUJę
22.11.2013 11:31

Opis stanowiska:

- ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

- segregacja i otwieranie korespondencji masowej,

- zapewnienie optymalnej komunikacji i obsługi korespondentów,

- telefoniczna obsługa klientów w ruchu przychodzącym i wychodzącym

- praca w systemie komputerowym ,

- zapewnienie właściwego obiegu dokumentów i informacji w biurze,

- współpraca z firmami realizującymi usługi pocztowe,

- przygotowywanie sprawozdań, zestawień, podsumowań w ramach działań zleconych przez przełożonych,

- realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe,

- chęć pracy w organizacji pozarządowej,

- nienaganna kultura osobista,

- dokładność, sumienność i komunikatywność,

- samodzielność i inicjatywa w działaniu,

- bystrość i szybkość przyswajania wiedzy,

- ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,

- biegła znajomość obsługi komputera oraz dobra znajomość pakietu MS Office i Internetu,

- ukierunkowanie na wysokie standardy i jakość pracy,

- umiejętność samodzielnej pracy oraz słuchania,

- inicjatywa i zaangażowanie w pracy, dyspozycyjność,

- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę,

- ciekawą pracę w młodym i energicznym zespole,

- podnoszenie kwalifikacji (szkolenia),

- profesjonalne narzędzia pracy, zaplecze informatyczne,

- możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Wymagane dokumenty: CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

Data: 22.11.2013 11:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 315208
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kazimierz Mularczyk (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja