Razem 252 744 ogłoszeń !
OFERUJę
04.12.2013 11:11

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Naszą działalność rozpoczęliśmy w lipcu 2007, rok później rozszerzyliśmy ją o usługi związane z pośrednictwem pracy tymczasowej.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 SPECJALISTA DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI

Zakres obowiązków:

- Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

- Proponowanie rozwiązań optymalizacji kosztów u klientów

- Przeprowadzanie podstawowych analiz potrzeb klienta

- Utrzymywanie pozytywnych długofalowych relacji z Klientami

Wymagania:

- Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, optymalizacji kosztów w sektorze B2B

- Znajomość technik sprzedażowych

- Motywacja do wykonywania zadań związanych ze sprzedażą

- Wykształcenie wyższe w kierunkach: finanse, ekonomia, zarządzanie

- Wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności interpersonalne

- Biegła znajomość MS Excel, MS Access

- Prawo jazdy kat. B

- Dodatkowym atutem będzie biegła znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

- Umowę o pracę

- Atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie zasadnicze + agresywny system premiowania

- Samochód służbowy, komputer, telefon

- Szkolenia wewnętrzne + zewnętrzne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@mrjob.pl w tytule wpisując tylko i wyłącznie: SKK/2013. Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Data: 04.12.2013 11:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 316603
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mr Job (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja