Razem 254 591 ogłoszeń !
OFERUJę
04.12.2013 11:12

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Zakres obowiązków:

- Samodzielna organizacja i realizacja procesu selekcji i rekrutacji

- Tworzenie bazy kandydatów

- Telefoniczny kontakt z kandydatami do pracy

- Przeprowadzanie rozmów z kandydatami oraz testów manualnych

Od kandydatów oczekujemy:

- Udokumentowane doświadczenie przy rekrutacjach min. 1 rok , mile widziane w Agencji Pracy Tymczasowej

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)

- Wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności interpersonalne

- Biegła znajomość MS Excel, MS Access , Outlook

- Czynne prawo jazdy kat. B

- Umiejętność pracy pod presją czasu

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

- Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pakiet szkoleń

- Miejsce pracy: Legnica

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@mrjob.pl w tytule wpisując tylko i wyłącznie „Specjalista ds. Rekrutacji- Legnica”. Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Data: 04.12.2013 11:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 316605
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mr Job (niezarejestrowany)
Województwo: Legnica (Dolnośląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja