Razem 263 644 ogłoszeń !

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowy(a) (Niepruszewo k. Buku, nr ref.: KSY1/POZ/0314)

Obowiązki:

• rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych według procedur i standardów firmy,

• kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji księgowych,

• wiedza z zakresu podatku VAT,

• współpraca z Zespołem Finansów w Danii w odniesieniu do płatności i innych spraw, które odnoszą się do rachunkowości w Polsce,

• stała współpraca z instytucjami zewnętrznymi i Działem Finansów w Danii.

Wymagania:

• wyższe wykształcenie, najlepiej w zakresie finansów/ekonomii,

• 8 lat doświadczenia w rachunkowości/księgowości w średnich firmach,

• biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

• dokładność, sumienność,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości spółek z kapitałem zagranicznym.

Oferujemy:

• zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta, na podstawie umowy o pracę,

• pełen etat, zatrudnienie od poniedziałku do piątku,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• opiekę medyczną, karnet sportowy.

KONTAKT:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV e-mailem wraz z numerem referencyjnym i nazwą stanowiska na adres:

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)

60-833 Poznań, ul. Mickiewicza 5/8

E-mail: rekrutacja.sowinska@trenkwalder.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Data: 20.03.2014 09:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 328896
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Sowińska (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja