Razem 262 853 ogłoszeń !
OFERUJę
03.06.2014 12:45

Grand Service to młoda dynamicznie rozwijająca się firma z zakresu rentalu odzieży oraz środków czystości dla firm. W związku z tym poszukujemy pracowników/ stażystów na stanowisko/s:

Stażysta w dziale administracyjnym

(miejsce pracy: Gródek/ Białystok)

nr ref: S/A/Bstok

Zadania na tym stanowisku:

codzienne wsparcie pracy biura

praca przy komputerze

realizacja zamówień oraz nadzór nad odzieżą robocza

obsługa wewnętrznej bazy danych

obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej

inne czynności wynikające z obsługi biura oraz Klienta

W związku z realizacją powierzonych zadań, od kandydatów oczekujemy:

rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy jako osoba poszukująca zatrudnienia.

wykształcenie min. średnie

mile widziane doświadczenie w pracach biurowych

dobra znajomość pakietu MS Office

samodzielność oraz elastyczność w działaniu

dokładność i rzetelność w realizacji wyznaczonych zadań

dyspozycyjność, sumienność, komunikatywność

umiejętność pracy pod presja czasu

umiejętność pracy w zespole

Swoim pracownikom oferujemy:

możliwość zapoznania się ze specyfiką działalności firmy w ramach płatnego stażu

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i poszerzanie posiadanej wiedzy

narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych obowiązków

miła atmosfera

możliwość zatrudnienia po stażu

CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na: rekrutacja@grandservice.com.pl

koniecznie z załączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych

(Dz.U.1997 Nr 133, poz. 883 z późn.zm.)

Data: 03.06.2014 12:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 338619
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Olga Dyl (niezarejestrowany)
Województwo: Podlaskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja