Razem 255 305 ogłoszeń !
Zakres zadań: - wsparcie pracowników działu w rekrutacji i selekcji kandydatów - udział w bieżących pracach administracyjno-biurowych - udział w spotkaniach informacyjnych i rekrutacyjnych - zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych - prowadzenie wywiadów telefonicznych - aktywne budowanie bazy kandydatów Zgłoś się do nas, jeżeli: - interesujesz się rekrutacją, marketingiem i obsługą klienta - jesteś dyspozycyjna/y min. 3 razy w tygodniu - dobrze radzisz sobie z obsługą komputera - masz ukończony min. 2 rok studiów - łatwo nawiązujesz kontakty Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w agencji rekrutacyjnej - możliwość aktywnego udziału w realizowanych projektach - elastyczny wymiar praktyk (min. 3 dni w tygodniu) - 2-3 miesięczną bezpłatną praktykę - możliwość dalszego rozwoju w ramach Promedica24 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:M.Kuriata@promedica24.pl wpisując w tytule maila „Praktyka” lub kontakt pod 501-355-948
Data: 10.06.2014 11:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 339531
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Kuriata (niezarejestrowany)
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48501355948
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja