Razem 256 140 ogłoszeń !
OFERUJę
15.06.2014 21:24

Opis Stanowiska:

-Sporządzanie pism i dokumentów, przyjmowanie i wysyłka korespondencji krajowej i zagranicznej

-Obsługa telefonicznych urządzeń biurowych (drukarek, skanerów, fax etc. )

-Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz ich archiwizowani

-Nadzór nad kalendarzem spotkań

-Organizowanie i nadzór nad właściwym przepływem informacji pomiędzy poszczególnymi firmami i ich komórkami organizacyjnymi

Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość MS Office 2010-2013

-Umiejętność znajdywania inteligentnych rozwiązań problemów

-Wysoka kultura osobista

-Sumienność, rzetelność i zaangażowanie

-Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

-Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

-Pracę w międzynarodowym środowisku

-Możliwość podróży w związku z realizacją międzynarodowych projektów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji - rekrutacja@go-work.eu

Data: 15.06.2014 21:24
Cena: 3 100 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 340285
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Go Work (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja