Razem 262 967 ogłoszeń !

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, producenta stolarki otworowej PVC i aluminium, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Pełnomocnik ds. zarządzania systemami jakości

Nr ref.: ISO/WLO/JF/JOBS/JOBS.PL

Miejsce pracy: Włoszczowa

Zakres obowiązków:

• Nadzór nad procedurami i dokumentami związanymi z Systemem Zarządzania

• Opracowanie i wdrożenie programów kontroli jakości, systematyczne prowadzenie audytów wewnętrznych

• Koordynacja działań zapewniających ciągłe doskonalenie systemu, w tym m.in. działań korygujących, zapobiegawczych

• Ograniczanie ilości braków i znajdowanie przyczyn ich powstawania

• Prowadzenie dokumentacji jakościowej

• Organizowanie i uczestnictwo w certyfikacji systemu

Wymagania:

• Doświadczenie w obszarze zarządzania jakości min. 2 lata (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)

• Wykształcenie wyższe ( kierunki zarządzanie jakością lub zarządzanie produkcją)

• Dobra znajomość systemów zarządzania jakością

• Bardzo dobra znajomość wymagań norm ISO 9001 oraz ISO 140001

• Doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych oraz kontroli jakości surowców i produktów

• Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

• Znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Pracę w stabilnej firmie,

• Szkolenia oraz rozwój zawodowy,

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem numeru referencyjnego na adres e-mail: rekrutacje@hr.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).”

Data: 25.08.2014 10:17
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 344973
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Human Resources Poland
Województwo: Włoszczowa (Świętokrzyskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Human Resources Poland
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja