Razem 254 740 ogłoszeń !
OFERUJę
12.08.2014 11:02

Jesteśmy firmą z branży oświatowej obecnie wdrażającą nowe projekty na terenie Krakowa. Stworzyliśmy stabilny zespół i nowe miejsca pracy dla młodych ludzi. Szukamy osób zaangażowanych i chcących zdobyć nowe doświadczenie zawodowe z możliwością nawiązania współpracy na stałe z Naszą firmą.

Praca polega na wdrażaniu nowych produktów i rozwiązań dla naszych klientów.

Opis stanowiska:

- Praca biurowa w zakresie dopasowywania nowych produktów do konkretnych potrzeb Klienta;

- Obsługa administracyjna wniosków i współpraca z urzędami w zakresie zamówień publicznych;

- Tworzenie strategii marketingowych dla nowych produktów;

- Analiza rynku poprzez współczesne techniki badawcze.

- Zarządzenie procesem kampanii reklamowej i mające na celu wypracowanie jak najlepszego rozwiązania dla nowego produktu.

- Tworzenie nowych projektów.

Wymagania:

- Umiejętność wyszukiwania danych w Internecie,

- Umiejętność obsługi pakietu Office,

- Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

- Silne nastawienie na zdobywanie doświadczenia, orientacja na rezultaty i zdolność do efektywnej pracy, zaangażowanie,

- Otwartość wobec zmian i umiejętność szybkiej nauki,

- Konsekwencja w osiąganiu celów,

- Umiejętności komunikacji,

- Wysoka kultura osobista,

- Umiejętności pracy zespołowej.

Minimalne wykształcenie:

- Średnie ogólnokształcące

Oferujemy:

- Zdobycie doświadczenia z zakresu przygotowywania różnego rodzaju pism i dokumentów urzędowych, poznania zasad profesjonalnego prowadzenia rozmów telefonicznych, komunikacji interpersonalnej oraz zasady savoir- vivre’u.

- Wiedzę z zakresu profesjonalnego i efektywnego sposobu organizowania kampanii reklamowych oraz budowania baz klienckich.

- Zdobycie informacji na temat umów z zakresu zamówień publicznych i prawa cywilnego i handlowego. Poznanie poszczególnych etapów obiegu dokumentów w firmie, zasady protokołowania oraz podstaw organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem.

- Zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.

- Atrakcyjny system wynagrodzeń.

- Możliwość rozwoju zawodowego.

- Stałe godziny pracy.

- Stabilne zatrudnienie, i atrakcyjne system wynagrodzeń po odbyciu stażu w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie.

Wynagrodzenie:

W okresie stażu od 250 – 600 zł (miesięcznie brutto)

Po okresie stażu od 2000 - 3000 PLN (miesięcznie brutto)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy : cv@orbe.pl

Data: 12.08.2014 11:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 349137
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Angelika (niezarejestrowany)
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48500535133
Web: www.orbe.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja