Razem 251 461 ogłoszeń !
OFERUJę
08.12.2014 15:25

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Jeśli szukasz nowych wyzwań, lubisz pracę w zespole, jesteś otwarty na kontakt

z kandydatem zgłoś się do nas!

Ze względu na dynamiczny rozwój naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. administracji i rekrutacji

Miejsce pracy: Myślenice

Nr ref.: K/M/14

Najważniejsze zadania:

• obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych,

• realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych,

• budowanie trwałych relacji z Klientem,

• raportowanie do Klienta i Przełożonego,

• udział w planowaniu działań rekrutacyjnych.

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku,

• doświadczenie w agencji doradztwa personalnego będzie dodatkowym atutem,

• wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),

• znajomość podstawowych przepisów Prawa Pracy

• znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office,

• wysoka motywacja do pracy,

• nastawienie na wytrwałą realizację założonych celów,

• samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

• bardzo dobra organizacja pracy,

• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych,

• możliwość dopasowania grafiku pracy do zajęć studenckich,

• szkolenia,

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: praca.bielsko@gigroup.com wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Data: 08.12.2014 15:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 375755
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Zdjęcia (1)

Konsultant  ds. administracji i rekrutacji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Gi Group (niezarejestrowany)
Województwo: Myślenice (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja