Razem 254 740 ogłoszeń !
OFERUJę
19.12.2014 21:58

Nasz Klient to firma IT zajmująca się dostarczaniem oprogramowania, optymalizacją procesów biznesowych oraz ich wdrożeń opartych na rozwiązaniach informatycznych. Poszukuje do grona swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Asystent/ka Biura z językiem angielskim

Nr ref: WWW15ABAS

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura

Wspieranie Dyrektora Generalnego/Regionalnego Dyrektora ds. Sprzedaży w codziennych obowiązkach

Organizacja spotkań i podróży służbowych

Przygotowywanie sprawozdań i raportów, m.in. protokołów transmisji dla samochodów, telefonów komórkowych

Nadzorowanie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentacji firmowej

Obsługa gości i uczestników szkolenia

Wspieranie innych członków zespołu w ich codziennych obowiązkach

Inne prace administracyjne zlecone przez przełożonego

Wymagania:

Studia licencjackie na kierunku Administracja bądź pokrewne

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Doświadczenie w pracy administracyjnej / biurowej

Praktyczna znajomość Pakietu MS Office

Zdolność dostosowania się do zmiennych warunków pracy

Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziani studenci II-III roku studiów

Oferujemy:

Pracę na pół etatu

Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

Pełna wyzwań pracę,

Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WWW15ABAS

Oraz dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Data: 19.12.2014 21:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 378027
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobfinder
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika jobfinder
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja