Razem 251 757 ogłoszeń !
OFERUJę
27.02.2015 11:44

Przyjdź do Antidotum - "co dwie głowy to nie jedna"!

Do naszej firmy poszukujemy dynamicznych osób, które chciałyby wesprzeć nasz zespół poprzez płatny staż na stanowisku Konsultanta Telefonicznego.

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref. kot/ant/2015

Zadania:

- telefoniczne informowanie klientów z bazy handlowej o usługach HR,

- przyjmowanie zamówień od klientów,

- aktualizowanie danych kontaktowych klientów w bazie,

- dbanie o dobry wizerunek firmy,

- raportowanie efektów pracy.

Wymagania:

- status bezrobotnego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach lub w Gryfinie,

- umiejętność obsługi komputera i programów biurowych,

- systematyczność i umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopisaniem Nr ref. kot/ant/2015.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Data: 27.02.2015 11:44
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 392983
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Zdjęcia (1)

Konsultant Telefoniczny - płatny staż - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: Antidotum Agencja Zatrudnienia (niezarejestrowany)
Województwo: Szczecin (Zachodniopomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48914331433
Web: www.antidotum.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja