Razem 260 745 ogłoszeń !

Nasza firma to prężnie działająca agencja doradztwa personalnego z ponad 13 letnią historią. Współpracujemy z sukcesem z Klientami z Polski , a także z całego świata.

Do naszego ambitnego, prężnie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Biura z językiem niemieckim (niedaleko stacji metra)

Nr ref: WEH15FJAB

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Współpraca z zespołem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych dla Klienta niemieckojęzycznego,

• Prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z prowadzeniem projektów,

• Wsparcie administracyjne Kierownictwa firmy,

• Wsparcie administracyjne zespołu Konsultantów,

• Zamieszczanie ogłoszeń, aktualizacja baz danych,

• Prowadzenie kalendarza spotkań,

• Współpraca z innymi działami firmy,

• Organizacja spotkań.

Profil Kandydata:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,

• Wykształcenie wyższe, może być osoba studiująca,

• Biegła znajomość języka niemieckiego,

• Biegła znajomość obsługi Pakietu MS Office,

• Doświadczenie przy obiegu dokumentów, administracji,

• Zdolność do nauki i podejmowania nowych wyzwań,

• Bardzo dobra organizacja pracy,

• Wysoka kultura osobista,

• Samodzielność, multi-zadaniowość.

Oferujemy:

• Rozwojowe, dynamiczne, zgrane środowisko pracy w stabilnej organizacji,

• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• Możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

e.witkowska-hordyniec@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WEH15FJAB

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Data: 09.03.2015 13:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 394401
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobfinder
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika jobfinder
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja