Razem 263 597 ogłoszeń !
OFERUJę
17.03.2015 15:04

Nasz Klient to Firma deweloperska, która w Polsce i na arenie międzynarodowej. Świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. W związku z rozwojem Firmy poszukuje do zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Asystentka Biura z językiem angielskim

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: WWW15ABCG

Zakres obowiązków:

Kompleksowa organizacja codziennej pracy biura,

Obsługa recepcyjna sekretariatu,

Prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z działalnością firmy,

Dbałość o sprawny przepływ informacji pomiędzy Zarządem a innymi działami,

Prowadzenie kalendarza,

Organizacja spotkań i obsługa sal konferencyjnych w trakcie spotkań,

Pierwszy kontakt z gośćmi i klientami firmy

Inne prace zlecone przez Zarząd,

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,

Wykształcenie wyższe,

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Biegła znajomość obsługi Pakietu MS Office, w tym programu Power Point i Excel,

Doświadczenie w prowadzeniu korespondencji biznesowej,

Bardzo dobra organizacja pracy,

Wysoka kultura osobista,

Zdolności komunikacyjne,

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat,

Stabilne zatrudnienie,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Rozwojowe, dynamiczne, zgrane środowisko pracy,

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WWW15ABCG

Oraz dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Data: 17.03.2015 15:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 395765
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobfinder
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika jobfinder
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja