Razem 255 878 ogłoszeń !

ASYSTENT DS. MARKETINGU (praca zdalna) - POLSKA - NIEPEŁNOSPRAWNI (Nr ref. 02/2015)

Wymagania:

umiejętność obsługi komputera, internetu;

zainteresowania w kierunku nowych technologii;

kreatywność i własna inicjatywa w zakresie poszukiwania tematów do artykułów;

poprawne posługiwanie się językiem polskim w piśmie,

preferowana (lecz niewymagana) znajomość języka angielskiego w zakresie pozyskiwania

informacji lub pomysłów do nowych artykułów z anglojęzycznych portali technologicznych;

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Obowiązki:

Umiejetnosć tworzenia treści merytorycznych i marketingowych z dziedziny nowych technologii (telefonia komórkowa, akcesoria GSM, tablety, itp.) oraz tematyki związanej z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych na potrzeby projektu PartnerFirm.pl.

Oferujemy:

praca zdalna (telepraca) we własnym miejscu zamieszkania, na własnym sprzęcie komputerowym z dostępem do internetu (przewidziany ekwiwalent pieniężny za wykorzystanie własnego komputera);

elastyczny czas pracy (pracownik sam wybiera godziny pracy),

umowę o pracę na ½ etatu;

wynagrodzenie 900 zł brutto w początkowym okresie zatrudnienia;

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających CV, List motywacyjny oraz kopię orzeczenia o stopniu niepełnosprawności na adres e-mail: rekrutacja@xandia.pl do dnia 15.04.2015 roku

Aplikacje bez podania numeru referencyjnego i informacji o stopniu niepełnosprawności nie zostaną rozpatrzone.

Data: 14.04.2015 15:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 400729
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Aniela Linkowska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja