Razem 252 270 ogłoszeń !
OFERUJę
01.07.2015 13:51

Fundacja Euro Most z siedzibą w Warszawie jest, wiodącą na rynku, firmą doradczą w zakresie przygotowywania wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej i środków krajowych. www.euromost.eu

Opis stanowiska:

• kompleksowa obsługa wniosków o udzielenie dotacji z funduszy unijnych,

• opracowywanie biznes planów,

• monitorowanie realizacji projektów,

• weryfikacja wniosków o płatności.

Wymagania:

• doświadczenie w zakresie przygotowywania wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE w ramach jednego z następujących programów operacyjnych: PO Kapitał Ludzki , PO Infrastruktura i Środowisko, PO Innowacyjna Gospodarka oraz Regionalnych Programów Operacyjnych,

• znajomość pakietu MS Office,

• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy:

• pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,

• możliwość awansu,

• przyjazną atmosferę pracy.

Data: 01.07.2015 13:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 416233
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Słapa (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48669300532
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja