Razem 250 656 ogłoszeń !
OFERUJę
08.07.2015 12:51

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703) poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent/ka zarządu z j. niemieckim

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków :

Prowadzenie sekretariatu

Organizacja pracy zarządu

Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz rozmów telefonicznych

Archiwizacja dokumentów firmowych

Godne reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego (min. podstawowy)

Doświadczenie w pracy biurowej

Dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

Dokładność, zaangażowanie i motywacja do prac

Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, kultura osobista

Oferujemy:

pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji

przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

umowa o pracę

Prosimy o przesyłanie aplikacji CV na maila: d.wal@personnel-international.pl

Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami .

Data: 08.07.2015 12:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 417352
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Patrycja Gruszka (niezarejestrowany)
Województwo: Gliwice (Śląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: 0324419159
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja