Razem 254 746 ogłoszeń !
OFERUJę
09.07.2015 12:52

Agencja ochrony Securi działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Poznań

Czego oczekujemy:

• Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe

• Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji

• Mile widziana znajomość systemu ocen pracowniczych

• Samodzielność w działaniu

• Wysokie umiejętności interpersonalne

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Mile widziane Prawo jazdy kat. B

• Znajomość pakietu MS Office

• Mile widziana orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

• Koordynowanie pracy całego Działu Rekrutacji

• Rekrutacja i selekcja pracowników niskiego i średniego szczebla

• Planowanie kampanii rekrutacyjnej zgodnie z zapotrzebowaniem

• Tworzenie narzędzi polityki personalnej

• Współpraca z instytucjami rynku pracy

• Prace administracyjne w dziale

Co oferujemy:

• pracę w dynamicznym zespole

• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

• możliwość rozwoju zawodowego

Cv i list motywacyjny – wraz z numerem referencyjnym - prosimy przesyłać na adres e-mail:

rekrutacja@isp24.pl

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z

Data: 09.07.2015 12:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 417564
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48785191533
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja