Razem 254 740 ogłoszeń !

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. Wsparcia Klienta Niemieckojęzycznego

Miasto: Bydgoszcz ( oferujemy wsparcie w relokacji )

Opis stanowiska:

Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów (pierwsza linia wsparcia)

Monitorowanie zgłoszeń użytkowników

Udzielanie informacji oraz wsparcie klientów

Analiza i rozwiązywanie problemów

Współpraca z różnymi jednostkami organizacji

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Znajomość obsługi komputera

Gotowość do pracy zmianowej

Samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

Wsparcie w relokacji

Atrakcyjne warunki finansowe

Prywatną opiekę medyczną

Udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach

Szkolenia zawodowe oraz językowe

Możliwość rozwoju zawodowego

Pakiet ubezpieczeniowy

Wyjazdy integracyjne

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Data: 27.07.2015 14:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 420285
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sylwia Duda (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: 222437349
Web: www.kariera.dynaconsulting.pl/
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja