Razem 257 054 ogłoszeń !
OFERUJę
05.08.2015 11:03

Nasz Klient toFirma deweloperska, która działa od 15 lat, w Polsce i na arenie międzynarodowej. Świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. W związku z rozwojem Firmy poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Asystent/ka ds. księgowości

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: WWW15AKSB

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie kalendarza spotkań,

• Rozliczanie delegacji,

• Sporządzanie raportów kasowych,

• Współpraca z Biurem Księgowym,

• Opisywanie i wystawianie faktur,

• Zarządzanie korespondencją,

• Archiwizowanie dokumentów,

• Inne prace księgowe oraz administracyjne,

Wymagania:

• Doświadczenie na analogicznym stanowisku,

• Wyższe wykształcenie ekonomiczno-finansowe,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

• Znajomość podstaw rachunkowości,

• Biegła znajomość obsługi komputera,

• Dokładność i sumienność,

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełny etat,

• Stabilne zatrudnienie,

• Rozwojowe, profesjonalne, zgrane środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WWW15AKSB

Oraz dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Data: 05.08.2015 11:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 421679
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobfinder
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika jobfinder
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja