Razem 251 415 ogłoszeń !
OFERUJę
11.09.2015 20:47

Impuls Security Polska

Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca działalność w zakresie profesjonalnej ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej pracowników,

• prowadzenie akt osobowych oraz przygotowywanie dokumentacji pracowniczej,

• sporządzanie dokumentów kształtujących stosunek pracy,

• naliczanie wynagrodzeń, ekwiwalentów oraz innych składników,

• sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PIT, PFRON,

• prowadzenie rozliczeń z ZUS i US,

• rozliczanie czasu pracy w systemie zmianowym,

• prowadzenie ewidencji absencji, badań wstępnych i okresowych oraz szkoleń BHP,

• przygotowywanie świadectw pracy i zaświadczeń,

• systematyczne uaktualnianie danych personalnych pracowników oraz wprowadzanie ich do systemu kadrowego.

Oczekiwania:

• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku,

• wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane Kadry i Płace, ZZL, Administracja i inne pokrewne),

• bardzo dobra wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów kadrowych oraz ubezpieczeń społecznych,

• doświadczenie w obsłudze programów kadrowo – płacowych (mile widziana obsługa programu Enova, wymagana obsługa programu Płatnik),

• dobra znajomość pakietu MS Office,

• umiejętność analitycznego myślenia,

• zdolności organizacyjne i interpersonalne,

• samodzielność w działaniu, dokładność i staranność,

• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mile widziane.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• uczciwe, przejrzyste warunki wynagradzania, wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji,

• narzędzia niezbędne do pracy,

• przyjazną atmosferę pracy,

• możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) z dopiskiem „KADRY” prosimy przesyłać mailowo lub za pośrednictwem serwisu.

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883).

Data: 11.09.2015 20:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 427592
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Zdjęcia (1)

Specjalista ds. Kadr i Płac - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Julia - Impuls Security Polska
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: julia.glowacka@isp24.pl
Telefon: +48517574235
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Julia - Impuls Security Polska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja